Google Araç Çubuğu Yenilendi
Arama
Yenilikler

Google Araç Çubuğu Yenilendi

Google arayüz değişikliklerine bir yenisini daha ekliyor. Google+ ile dikkat çeken özelleştirilmiş Google araç çubuğu artık Google logosu altında ve arama çubuğu etrafında görüntülenecek.

Bu değişimin Google’ın yeni arayüzüne daha iyi bir uyum sağladığını görüyoruz. Eskisinden biraz daha kalın olduğu görünen yeni araç çubuğunda Google logosunun altına sıralanan servislerde değişiklikler göze çarpıyor.

Mevcut durumda Google+, Gmail, Takvim, Dökümanlar şeklinde sıralanan servisler, yeni araç çubuğunda Google logosunun içine Google+, Arama, Resimler ve Harita şeklinde sıralanıyor.

Eddie Kessler ve Ağustos ayında Google+ ekibine katılan Louis Gray‘in pay sahibi olduğu anlaşılan bu yenilik önümüzdeki günlerde karşımıza çıkacak. Aşağıdaki tanıtım videosunda detayları daha rahat görebilirsiniz. Bu yeni deneyimin Google’a ve Google Plus’a ne kadar yardımcı olacağını zaman içinde göreceğiz ama Google’ın da Facebook gibi seri yenilikler yapmaya başladığını ve buna epey kafa yorduğunu hisseder gibiyim..

Yorumları GösterYorumlar Gizle (4)
 1. Emrah dedi ki:

  Bu Çalışmalarla Google Arama Motorundan Çok Sosyal Medya Devi Olmayı Hedefliyor

 2. Hakan Türkmen dedi ki:

  Google+ patlar gibi duruyor. verilerle konuşmuyorum ama böyle bir his var içimde. Bekledikleri gibi olmayacak sanki. Korkarım buzz’da yaşadıkları Google+’da başlarına gelecek.

 3. Ehl-iBlog dedi ki:

  Tüm çalışmalarımı google aktardım.Başarılı bir şekilde yollarına devam ediyorlar.Ben daha ilerleyeceklerine inannıyorum

 4. Abdullah Çakmak dedi ki:

  Google arayüzleri googleyi dahada çekici bir hale getirdi 🙂 Google her alanda rakipleri mücade etmek zorunda yoksa yavaş yavaş yok olur 🙂

Bir Yorum Yazın