Tasarım Dünyası alldesign İstanbul'da Buluşuyor [Davetiyeler Tükendi]

Tasarım Dünyası alldesign İstanbul'da Buluşuyor [Davetiyeler Tükendi]

İstanbul sadece yabancı yatırımcıların Türk girişimcileri için düzenlediği etkinliklere sahne olmuyor. İş ve sanat dünyası için de önemi artan İstanbul, alldesign etkinliği ile tasarımı farklı bir bakış açısıyla ele almaya hazırlanıyor.

İki gün (17-18 Kasım) sürecek bir etkinlik olan alldesign, tasarımın işlevsel, üretilebilir, kullanılabilir ve yaşanılabilir yönlerine odaklanacak. Farklı sektörlerdeki endüstriyel tasarımlar için yeni bakış açıları kazandırarak ilham veren konuşmalar ve yeni tasarımlara ev sahipliği yapacak.

Tasarım şirketleri ve ilgili sektör katılımcıları için yepyeni iş olanakları sunacak. İstanbul'u potansiyel bir tasarım merkezi olarak gören etkinliğe Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, görme engelli ünlü ressamımız Eşref Armağan, dünya çapındaki endüstriyel tasarımcımız Murat Günak ile Yüzünlerin Efendisi filminin prodüksiyon tasarımcısı Grant Major, Cirque du Soleil'in Yaratıcı Yönetmeni Gilles Ste-Croix daha bir çok isim katılacak. Tanıdığımız bir isim olan Alemşah Öztürk de Markalar, Tasarım ve İnovasyon başlıklı bir paneli yönetecek.

alldesign İstanbul - Konuşmacılar

Haliç Kongre Merkezi'den düzenlenecek etkinlikteki konferanslara, yerli ve yabancı. 500 kişinin, düzenlenen fuara ise 50’nin üzerinde uluslararası markanın katılması bekleniyor. Etkinliğin biletleri Biletix'te satışa sunuluyor ancak hızlı davranan (gerçekten ilgili ve katılmayı isteyen) 5 kişi Webrazzi'ye ayrılan davetiyeler etkinliğe katılabilecek.

Katılım isteğinizi bu yazıya yorum yaparak iletebilirsiniz. İlk 5 kişiyle e-posta adresleri üzerinden iletişime geçilecek. Umarız internet ile tasarımı birleştirecek katılımcılar bu fırsatı yakalamayı başarabilirler. ;)

Etkinliğe katılamayacaklar Twitter/alldesign2011 ve Facebook.com/alldesignistanbul adreslerinden gelişmeleri takip edebilirler.

Güncelleme: Davetiyeler tükenmiştir. İlk 5 kişinin e-posta adresine bildirim yapılacaktır. Daha fazla yorum yapmamanızı rica ediyoruz. :)

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.