Bilişim Yıldızları Yarışması Başvuruları İçin Son 5 Gün [Güncelleme]
Etkinlikler

Bilişim Yıldızları Yarışması Başvuruları İçin Son 5 Gün [Güncelleme]

Bu yıl üçüncü kez düzenlenen Bilişim Yıldızları yarışması başvuru süreci devam ediyor. İnternet tabanlı dönüşüm projelerinin değerlendirildiği yarışma için son başvuru günü 28 Ekim olarak belirlendi.

GÜNCELLEME: 2011 Yılı Bilişim yıldızları yarışmasının başvuru süresi 18 Kasım 2011 tarihine kadar uzatıldı. İnternet tabanlı dönüşüm projelerinin değerlendirildiği yarışma için son başvuru günü 18 Kasım.

19 farklı kategoride değerlendirilecek olan başvurular 30 Kasım'a kadar jüri tarafından incelenecek ve 14 – 30 Kasım tarihleri arasında halk oylaması ile değerlendirilecekler. Her kategorinin birincilerinin yer alacağı ödül töreni ise 2 Aralık tarihinde gerçekleştirilecek.

E-engelsiz, e-kadın, e-eğitim, e-girişimcilik, e-blog, e-oyun, e-çocuk gibi başlıklardan oluşan 19 kategorinin tamamını şu adresten inceleyebilirsiniz. Yarışmaya ait detaylı bilgileri ise Bilişim Yıldızları sitesinin ilgili sayfasında yer alan "10 Soruda Yarışma" başlığı altında bulabilirsiniz. Yarışmayı katılmayı düşünenler katılım şartları sayfasından gerekli tüm bilgileri bulabilirler.

Türkiye Bilişim Derneği yapısı altında gerçekleştirilen organizasyon Teknolojileri Kurulu, Dış Ticaret Müsteşarlığı e-Ticaret Genel Koordinatörlüğü,Türkiye Bilişim Vakfı, TUBİDAS, TEDER, MOBİSAD, TBGD, GETRON, İRM VE T-ARGE gibi kurum ve kuruluşlar tarafından da destekleniyor.

Yorumlar (9)
 1. Önder Önder

  50 TL katılım üçreti almanın manası ne acaba?

  1. Ozan Dikerler Ozan Dikerler

   e-eğitim alanındaki projemizle girelim diye düşündüm ama sitelerine ödülün ne olduğunu bile yazmamışlar. "Değerlendirmeler sonucu, her kategoriden başvuran e-dönüşüm çözümlerinin en iyilerine ödül verilir." Belli olmayan bir ödül için 50 lira vermek bana hiç çekici gelmedi..

   1. Deniz Deniz

    Bencede cok sacma bir yarısma

 2. Ortada devlet desteği olduğu bir gerçek. Ve devletin de girişim yaptığı aşikar. Ancak hangi geliştirme proje yarışmalarında ücretli katılım yapılır ki. Resmen saçmalık. Paranın ve vergilerin her şeyden yüksek tutulduğu bir ülkede devlet bu mantıkla gelişemez ve geliştiremez. Zaten kimsenin umursamadığı da buna neden olmuş :)

  1. Mehmet Sönmez Mehmet Sönmez

   adam haklı

 3. Elektronik Çöp Elektronik Çöp

  Yarışmaya katıldık ve katılım ücretini ödedik.Bencede katılım ücreti uygulaması biraz gereksiz olmuş.Ama TBD'nin bir bildiği vardır.Yalnız 3 gündür mailime cevap bekliyorum.Ödeme yaptığımı belirttim ancak herhangi bir onay maili gelmedi hayırlısı..

 4. Mehmet Sönmez Mehmet Sönmez

  bence katınılması gereken bir yarışma değil.basit ve pahalı bir yarışma

 5. Turnuva Turnuva

  yarışmaya katıldık ve e-oyun kategorisinde 1. olduk böyle yarışmaları türkiye'de sıklaştırmaları gerek hem böylelikle kendimizi daha iyi bir gelişim yaratma şansımız oluyor.

 6. Yarışmada 1.olan bir zamanlar yöneticilik yaptığım turnuval sitesini tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.

Webrazzi Kariyer
Bütün Pozisyonlar
Webrazzi Etkinlikleri