Emailtakip.com: Kullanımı Kolay E-Posta Takip Sistemi

Emailtakip.com: Kullanımı Kolay E-Posta Takip Sistemi

E-posta trafiği yoğun olan kişilerin iş verimliliği belli ölçülerde düşüyor. Gelen e-postaları yanıtlamak, gönderilen e-postalara gelecek yanıtları takip etmek bazen oldukça yorucu bir hal alabilir. İşte bu noktada iş yükünü hafifletmesi için EmailTakip.com projesi hayata geçirilmiş.

"Kullanımı kolay e-posta takip sistemi" olarak kendini tanıtan bu küçük servis, üyelik kaydı gerektirmeksizin tüm e-posta kullanıcılarına hitap ediyor. E-posta gönderirken to, cc ve  bcc  bölümlerine [email protected], [email protected] gibi süre tanımlı e-postalar ekliyorsunuz ve Email Takip o süre sonunda size bir hatırlatma e-postası gönderiyor. Email Takip kullanım açısından kolaylık sağlayacak farklı kullanımları (3dak@ veya 3dk@ gibi) da kabul ediyor.

Eren Yağdıran  ve Ozan İlbey Yılmaz tarafından geliştirilen Email Takip, iletişim kopukluklarını ve performans kaybını azaltmayı hedefliyor. İki kişilik ekibin şu anda sunulan bireysel modelden bir kazanç beklentisi yok. Ancak ileride işi geliştirerek, kurumsal modellerle gelir elde etmeyi düşünüyorlar.

E-posta gizliliği konusunda tatmin edici olur mu, üyelik gerektirmeyen sistemi kötüye kullananlar olur mu bilmem ama (sanırım) EmailTakip.com'u biraz kişiselleştirebilirsiniz. Kendi alan adınız altında açacağınız e-posta adreslerini EmailTakip.com'a yönlendirerek bunu sağlamak mümkün olabilir. Örneğin [email protected] gibi bir adres yerine [email protected] gibi bir e-posta açabilir ve bu adresi [email protected]'a yönlendirebilirsiniz.

Türkiye'de daha önceden böyle bir fikrin uygulandığını görmedik ama Email Takip, FollowUpThen.com ile benzerlik gösteriyor. FollowUpThen'in sms gönderimli, gelişmiş bir ücretli modeli de bulunuyor.

Eğer [email protected] adresine boş e-posta gönderirseniz, bir sonraki sürümün test aşamasından haberdar olma ve test etme şansını elde edebilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.