Bazlia.com: Konum Tabanlı Ücretsiz İlan Sitesi

Bazlia.com: Konum Tabanlı Ücretsiz İlan Sitesi

Pazara 5 ay önce giren ilan sitesi Bazlia.com, konum tabanlı özellikleri ile öne çıkmak istiyor. Ürün ve hizmet ilanlarını ücretsiz olarak yayınlayabileceğiniz servisin büyüme hedefleri gerçekçi görünüyor.

Harita üzerinde arama yapma seçeneği ile çevredeki ilanları listeleyen Bazlia'da henüz çok sayıda ilan yok.  Bu durumun aşılması için biraz beklemek gerek. Başarılı bir arayüze sahip servisin ilanları takip etmek ve en uygun olanını bulmak için alarm ve fiyat istatistiği gibi özellikler eklemiş olması güzel.

Bazlia ilanları fiziksel dünya ile ilişkilendirmek için QR kodları kullanıyor. bazPoint noktaları alıcı ve satıcılar arasındaki buluşma yerlerini gösteriyor. Henüz hazır olmayan Bazlia API'si ise bazLabs'da yeni ürünlerin servise eşlik edeceğine işaret ediyor.

Bazlia Arama

Yine halen hazır olmayan bazMobile da servisin mobil bacağını ifade ediyor. Bazlia, Türkçe'nin yanısıra İngilizce olarak da hizmet veriyor.

Yoğun ilgi gösterilen emlak ve vasıta ilanlarının yanısıra tatil, kariyer gibi çeşitli hizmet ilanları ve daha bir çok ilan türünü Bazlia'da bulmak mümkün. Emlakçılar, oto galerileri ve kariyer acentaları gibi şirketler de online mağaza açabiliyor.

Sahibinden.comücretsiz ilan yayınlama ve ilan arama konusundaki potansiyelimizi ortaya koyan en önemli yerli girişimlerden biri. Bazlia, şimdilik Sahibinden ile rekabet edecek noktada olmasa da taze kan olarak bu alanı genişletebilir. Özellikle konum tabanlı ve mobile dönük stratejiler Bazlia'nın önünü açacaktır. Bazlia'yı 2,5 yıl süren bir geliştirme sürecinin ardından açan Orhan Doğan'ın geçmiş tecrübelerinin de projeye olumlu etkide yapacağını söyleyebilirim.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.