Apsiyon.com: Apartman ve Site Yönetimini İnternete Taşıyın
Girişim

Apsiyon.com: Apartman ve Site Yönetimini İnternete Taşıyın

Eğer oturduğunuz dairede apartman yöneticisi iseniz bazı işlemleri takip etmeniz gerektiğini bilirsiniz. Yönettiğiniz konut sayısına göre takip etmeniz gereken iş ve hesap sayısı artınca yardımcılarla geçirdiğiniz vakit artar. Kentsel hayatta kaçınılmaz bir yer edinen bu konuya, internetten sunulan çözümün adı Apsiyon.

Toplu konut idaresi için ayrıntılı (finans, envanter, personel vs..) bir yönetim uygulaması olan Apsiyon,  satın alma, döküman, içerik, rapor, analiz, güvenlik ve resepsiyon yönetimini de kapsayan bir çok özelliği bünyesinde barındırıyor.

Bankalar ve e-devlet uygulamaları başta olmak üzere çeşitli kurum ve kuruluşlar ile entegrasyon kurulabilen uygulama ile Facebook ve Twitter'a kadar uzanan yenilikçi bir yönetim sistemine sahip oluyorsunuz.

 

Kişisel hesap yönetim uygulamalarına benzer şekilde verimliliği arttıran, daha düzenli ve şeffaf bir yönetim sunmanızı sağlayan Apsiyon ile kayıtlarınızı güvenli şekilde yedekleyebiliyorsunuz. Sadece webden değil, mobil cihazınız üzerinden de erişebileceğiniz yönetim paneli ile çalışmalarınıza dair her ortamdan yanıt vermeniz mümkün.

Bilişim sektöründe ERP ve internet uygulamaları konusunda tecrübeli olan Dijital Projeler'in geliştirdiği uygulama bir yılı aşkın bir tasarım ve geliştirme süreci sonunda ortaya çıkmış. Açıkçası önemli bir iş gücü gerektiren ama online bir hizmet almayı düşünmediğimiz bir alanda bu denli profesyonel bir hizmet sunulmasını takdir ettiğimi söylemeliyim. Bu tür hizmet odaklı girişimleri bizimle paylaşmanızı da isteriz. :)

Apsiyon hakkında detaylı bilgilere yardım sayfasından ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (12)
 1. Mustafa Tekin Mustafa Tekin

  Merhaba,

  bu alanda YonetimOfisi.Com sistemi 2009 yılından beri hizmet veriyor ve 21 ilden 500 apartman ve site tarafından kullanılıyor.

  1. Evet o projeyi biliyorum. Geçen sene görmüştüm, şu an yöneticilere ücretsiz sunuluyor sanırım.

  2. Mustafa Bey, sistem siteler için de mi ücretsiz?

   Teşekkürler

   1. Özgür Özgür

    Evet, sistem ücretsiz. Bundan sonra da ücretsiz kalmaya devam edecek. Girişim sayısı arttıkça kalite ve rekabet de artacaktır, en azından öyle olmasını umuyorum. Girişimlerin ilerlemesi ve güç kazanması biraz da doğru insanlar ile karşılaşmaya bağlıdır. Apsiyon ekibine başarılar diliyorum.

   2. Supernova Supernova

    adrese teslim bir pas olmuş :)

  3. Tamer Güney Tamer Güney

   Yakın zamanda bir arkadaşım için yönetim programı araştırırken bu projeyi incelemiştim. Ücretsiz olması bize de cazip gelmişti ama bugün apsiyonu inceledikten sonra ikisini kıyaslamanın adil olmayacağını üzülerek söylemek isterim. Gerek görsel , gerek alt yapısal olarak ve daha da önemlisi işlevsel olarak ikisini kıyaslamak apsiyonu yazan arkadaşlara çok büyük haksızlık olur.

  4. Tcodemaster Tcodemaster

   Ben sizi de tebrik etmek istiyorum açıkçası. Yani böyle bir projeyi 2008 yılında ortaya koyabilmek, 4-5 yüzlü rakamlara ulaşabilmek iyi bir vizyon gerektirir. Tasarım konusu yetenekli bir tasarımcının konuya el atması ile her zaman değişebilecek konulardır ki tasarımın da kötü olduğunu düşünmüyorum.

   Burada asıl sorun yöneticilerin kullanım kabiliyetleri. Sonuçta herkes mali müşavir değil. Bizim yöneticiden biliyorum :) Fakat 400 lü bir rakam sizin kullanım kolaylığı açısından bir tiraj yakaladığınızı gösteriyor. Yine de tasarımsal çalışmalara ağırlık verilebilir diye düşünüyorum.

   Kolaylıklar dilerim.

 2. H.kagan H.kagan

  Öyle hızlıca inceledim - css+position hataları vs. dışında gayet başarılı bir proje.

  tebrikler...

  zaman yokluğundan geri çevirdiğim bir başka projemde bu. :/ yapmışlar.

  Tek tavsiyem, siteyi reklam ile doldurmayın. Yapacaksanız, site içindeki - site yöneticilerine belirli aralıklarla (2-3 haftada bir) mail ile reklam yollamak. Bu da tabi site yöneticisi kabul ederse. o seçeneği mutlaka koyun.

  1. Meriç Akdamar Meriç Akdamar

   Kağan Bey, ilginiz ve değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz.

   Apsiyon sürekli olarak gelişen, yeni özellikler eklenen bir platform, bu süreç içerisinde hatalar oluştukça hızlı bir şekilde bunları gideriyoruz.

   Reklam konusunda da sizinle hem fikiriz, uygulamamızda reklam yayınlamayı planlamıyoruz. Yöneticilere ve daire sakinlerine ihtiyaç duyabileceği, talep ettikleri konular ile ilgili sadece Apsiyon platformu için özel koşullar ve avantajlar sağlayan firmaları, çözüm ortağımız olarak tanıştıracağız, hizmetlerini tanıtacağız. Tabiki bu tanıtım ve bilgilendirmeler sizin dediğiniz gibi sadece kullanıcının izin verdiği durumlarda yapılacak.

 3. Mehmet Güngörenler Mehmet Güngörenler

  aidatlarıda kredi kartı ile online ödeyebilseydik ya?

  1. Şu an birkaç banka ile bu konuda görüşmelerimiz bulunmakta. Gerek online hesap hareketlerinin import edilmesi ( eğer bankalar ile bizim tasarladığımız şekilde bir çalışma yapabilirsek çok işlevsel bir özellik olacak ), gerek kredi kartı ile ödeme işlemleri için çalışmalarımız sürüyor.

   Bu konudaki gelişmeleri yakın bir zamanda güncellemelerimiz ile sizlere duyurmayı umuyoruz.

 4. Murat Demir Murat Demir

  Bence çok güzel bir proje ve görüldüğü kadarıyla çok emek harcanarak ve detaylı bir şekilde hazırlanmış. Yorumlardan anladığım kadarıyla reklam gösterip kullanıcıyı rahatsız etmekten kaçınıp farklı bir gelir modeliyle kullanıcı ihtiyaçlarına odaklanacaklar.

  Son iki yılda bu alanda proje yapan ya da yapmayı planlayan bir çok kişiyle tanıştım, içlerinde en gelecek vaadedeni bana göre apsiyon.

  Ben genelde isimlere çok takarım, sanırım apsiyon APartman Sİte YÖNetimi kelimelerinden derlenmiş, benim en iyi tercihim bu olmazdı :) umarım kullanılırlık ve akılda kalıcılığı yüksek olur.

  Ben pazarlama konusunda nasıl bir yöntem izlenecek onu merak ediyorum.