Fotoğraflar Twitter Trendlerine Eklenmeye Başladı

Fotoğraflar Twitter Trendlerine Eklenmeye Başladı

Twitter'ın kendi fotoğraf paylaşım uygulamasını Photobucket desteği ile devreye alacağını, fotoğraf ve video paylaşımlarını arama hizmetine dahil edeceğini paylaşmıştık. Gördüğümüz kadarıyla Twitter fotoğraf paylaşımlarını etiketlere bağlı aramalara eklemiş ve görsel içeriklerde önemli bir adım atmış.

Şu anda Twitter'ın Türkiye trendlerinden bulunan #nukleersizturkiye ve bir kaç tanesinde fotoğraf paylaşımlarının arama sayfasına eklendiğini görüyoruz. Sağ menünün üst kısmında yer alana fotoğrafları ayrı bir sayfada görmek istediğimizde ise Facebook'un yeni fotoğraf arayüzüne benzer bir arayüzle karşılaşıyoruz.

Twitter bu özellikle ilgili bir video yayınlamış yazının devamında bulabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=fmB15ER3LUQ?version=3&hl=en_US&rel=0

Tek tek ve toplu gösterim seçenekleri ile akıcı bir tasarım hazırlayan Twitter, fotoğrafın paylaşıldığı güncellemeyi de fotoğrafın altında paylaşıyor. Henüz kendi fotoğraf paylaşım uygulamasını kullanıma açmayan Twitter, çeşitli kaynaklardan gelen fotoğraflar basit bir şekilde gösteriyor.

İlerleyen zamanda Photobucket'in Twitter'a güzel fikirler vereceğini ve ciddi bir reklam ağı haline geleceğini düşünüyorum.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.