Doğuş Grubu'nun Özel Alışveriş Sitesi EnModa.com Açıldı!

Doğuş Grubu'nun Özel Alışveriş Sitesi EnModa.com Açıldı!

Yaklaşık 10 gün önce sizlerle paylaşmış olduğumuz Doğuş Grubu'nun e-ticarete adım atacağı özel alışveriş girişimi EnModa.com yayına girdi.

Konuyla ilgili yapmış olduğumuz haberde de paylaşmış olduğumuz logo ve sloganı kullanan EnModa.com "Stil tesadüf değil, seçimdir" diyerek pazarda farklılaşmayı hedefliyor.

Sitenin hakkımızda bölümünde görebileceğiniz gibi giyim, aksesuar, dekorasyon ve seyahat gibi birçok kategoride ürün ve hizmetleri satışa sunacak olan EnModa.com, yine bu bölümde "Farkımız, markalarımız, tasarımcılarımız, modaya ve hayata bakış açımız." diyerek farklılaşma stratejisini de dile getiriyor.

EnModa.com ile ilgili ilk yazımızda Vogue dergisindeki pozisyonundan dolayı Doğuş Grubu'yla yakın ilişkileri olan Ece Sükan'ın danışman olarak şirkette görev alacağından bahsetmiştik. Sitenin hakkımızda bölümünde yer alan aşağıdaki metin, sanırım bu duyumumuzu da doğrular nitelikte.

Moda dergileri ve yayınlarında çalışan editörlerin oluşturduğu seçici kurul, dünyadaki son trendleri ve öne çıkan ürünleri takip eder, deneyimli satın alma uzmanları fark yaratacak parçaları sizin için seçer. Stil sahibi yaşamlar için internetten alışveriş rahatlığıyla, kadın, erkek, çocuk, dekorasyon ve yaşam başlıkları altındaki özel ürünler kısa sürede kapınıza gelir. Enmoda.com’da sunduğumuz ürünler sayesinde stil tesadüf değil seçiminizdir.

Sitenin ana sayfasından "üye olmak istiyorum" linkini kullanarak bekleme listesine kayıt yaptırabileceğiniz EnModa.com önümüzdeki günlerde nasıl bir performans sergileyecek hep birlikte göreceğiz.

Özellikle e-ticaret pazarının takipte olduğunu bildiğimiz EnModa.com hakkında daha detaylı bilgilere ulaştığımızda bu haberimizi güncelliyor olacağız.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.