OneSky İle Uygulamalarınızı Facebook ve Twitter Gibi Dünya Dillerine Açın

OneSky İle Uygulamalarınızı Facebook ve Twitter Gibi Dünya Dillerine Açın

Artık online dünyada diller ve kültürlerarası farklılıklar neredeyse tamamen ortadan kalktı. Temel ihtiyaç ve eğlence anlayışlarına hitap eden herhangi bir uygulamada farklı milletlerden kullanıcıları görmek mümkün. Tabi bu durumu geçerli kılmak için kullanıcılarla aynı dili konuşmanız gerekiyor. OneSky  isimli uygulama ise sizin için bunu yapmaya aday.

Facebook ve Twitter gibi popüler servisler çeviri merkezleri ile kullanıcılardan destek alıyor. Hem iş gücünden (zaman ve para) tasarruf ediyor hem de kullanıcılarla arasında bir etkileşim kurup dünyaya yayılabiliyor. OneSky ise benzer bir altyapıyı herkesin kullanımına açıyor.

OneSky ile oluşturacağınız çeviri merkezi size bir alt alan adı olarak sunuluyor ama bunu kendi alan adınız altına taşımanız hatta Facebook sayfanıza eklemeniz de mümkün.

OneSky Webrazzi

Farklı platformlarda geliştirilmiş uygulamalarınızı destekleyen OneSky'da hem kullanıcılardan hem de Google Translate ve Bing Translate'ten destek alabiliyorsunuz. Böylece her dilde yavaş yavaş uygulamanızı farklılaştırabilirsiniz.

Şu anda beta aşamasında olan OneSkye'dan tamamen ücretsiz faydalanabilirsiniz. Projenizi oluşturduktan sonra sözcükleri uygun formatta kendiniz yükleyin ya da Oneskyapp.com/api'den faydalanın. Başarılı örnekler için OneSky Blog'a göz atabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.