Grupanya'nın Yeni Girişimi Modajenik Pazartesi Günü Açılıyor (Davetiye Mevcut)

Grupanya'nın Yeni Girişimi Modajenik Pazartesi Günü Açılıyor (Davetiye Mevcut)

Ocak ayının sonlarına doğru grup alışveriş pazarının önde gelen şirketlerinden Grupanya'nın yatırımcıları Alp Saul ve Cem Sertoğlu'nun da ortakları arasında bulunduğu özel alışveriş sitesi Modajenik'in haberini paylaşmıştık.

Şirketle ilgili yeni haberler aldık. Bu Pazartesi günü yani 11 Nisan'da yayına girecek olan Modajenik'in detaylarına biraz sonra geçeceğim. Ancak öncesinde pazara iddialı giren bu yeni özel alışveriş sitesinin Webrazzi okuyucularına özel sunduğu bir fırsatı sizlerle paylaşmak isterim.

Şirketin hali hazırda yürüttüğü "en çok üye kazandıran 5 kişiye iPad 2" kampanyasını sadece Webrazzi okuyucularına özel olarak kurguladık. Webrazzi'ye özel gerçekleştirilen kampanya kapsamında Modajenik'e bu link üzerinden üye olup, en çok yeni üyeyi kazandıran okuyucumuz bir adet iPad 2 kazanacak. Webrazzi okuyucularının kalabalıktan kurtulup kendilerine özel böyle bir kampanyaya sahip olması gerekiyordu. Modajenik yetkililerine bizi kırmadıkları için teşekkürler.

Bu özel fırsatı paylaştıktan sonra Modajenik'le ilgili detaylara geçebiliriz.

Öncelikle yazımın başında da belirttiğim gibi 11 Nisan Pazartesi günü yayına girecek olan servis Grupanya ve Pronet'in kardeş girişimi pozisyonunda. Alp Saul ve Cem Sertoğlu'nun dışında, şirketin profesyonel yöneticileri Unilever ve FritoLay/Pepsi Co'da Pazarlama Direktörlüğü yapmış Esra Civelek ve Areana Bilgisayar'ın kurucularından Alvi Mazon.

Modajenik'in ilk ekran görüntülerini de bir Webrazzi klasiği olarak bu özel haberimiz ve fırsatımızla birlikte aşağıda paylaşıyoruz.

Moda ve stil dünyasına odaklı olarak indirimli ürünler sunacak olan servisin menülerindeki dekorasyon ve çocuk kategorileri sanıyorum ki sizin de dikkatinizi çekecektir.

Türkiye'de özel alışveriş, diğer bir deyişle private shopping pazarında hali hazırda Markafoni, limango ve Trendyol'un liderliği sürüyor. Aslında grup alışveriş pazarına kıyasla daha oturmuş olan bu alana Modajenik'in girişi cesaret isteyen bir adım. Ancak Grupanya ve elbette Pronet ile güçlü bir kullanıcı tabanı ve geniş iş bağlantıları olan şirketin, bünyesine kattığı profesyonel yöneticileriyle rekabete yeni bir renk getirmesi ve ortamı iyice kızıştırması muhtemeldir.

Sözü fazla uzatmadan Modajenik'in Webrazzi okuyucularına özel olarak sunduğu iPad 2 kampanyasını tekrar hatırlatmak isterim. Bu linki kullanarak Modajenik'e üye olan ve davet göndererek en fazla üyeyi kazandıran 1 kişiye iPad 2 hediye edilecek. iPad 2'yi kazanan okuyucumuz bize de bilgi verirse onun adına mutlu oluruz. :)

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.