iPhone 5'ten Neler Bekliyorsunuz? [Anket]
Mobil

iPhone 5'ten Neler Bekliyorsunuz? [Anket]

Yeni iPhone için geri sayım devam ederken Apple konuyla ilgili büyük oranda sessizliğini korumayı sürdürüyor. Durum böyle olunca dedikodu kazanı da kaynıyor. iPhone hakkında her gün yeni bir iddia ortaya çıkıyor. Bu iddiaların bazıları biraz fazla uçuk olsa da aralarından "olabilir" dediklerimizi bir araya getirdik.

Fakat bu iddiaları alt alta yazmak yerine size sormaya karar verdik. Siz yeni iPhone'dan neler bekliyorsunuz? Sizce Apple, hangi özellikleri sunacak, hangilerini sonraya saklayacak? Size göre dedikodulardan hangisi doğru, hangisi yanlış.

Çarşamba akşamına kadar yayında kalacak olan anketin ardından  Webrazzi okurlarının iPhone 5 ön görülerini kendi yorumlarımızla değerlendirip paylaşacağız. Ama önce söz sizde…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bunların dışındaki ön görülerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz.

Yorumlar (4)
  1. Mantıksız sorularda sorulmuş sanırım. iPhone zaten anavatanında çok ucuz bir telefon. Hangi büyük telefon üreticisi çift sim kartı yaygın birşeymiş gibi sunuyorki Apple sunsun?

  2. Tiryaki Tiryaki

    ucuz bir model değil; ama bakıldığında iyice irileşen bu akıllı telefon piyasasına bir küçük model gerekli görülebilir. ve belki bu model eylülden önce sunulabilir. ipod serilerine bakıldığında ve apple ın bazı özellikleriyle rakiplerinden geri olmasına rağmen bazı şeylerde üstün ve lider olma vasfı göz önüne alındığında bu çok da olağandışı değil.

  3. Çağlar Çağlar

    Aplle hangi ürün gamında ucuz modellere yer verdiki ucuz iphone çıkarsın :) ayrıca hdmi olmaz çünkü kendi tv bağlantı sistemi var, full hd video olmaz çünkü apple hiçbir zaman tüm özelliklerin tam olduğu bir ürün çıkarmaz, ekranı büyük olacak çünkü birkaç sitede yeni ekranın resimleri paylaşıldı ve bu sitelerde nfc olmayacağı da yazıyordu.Facetime ile ilgili soru sorulmamış, bence 3g desteği gelecek ve son olarak ekim bile erken ben 2012de çıkmasını bekliyorum tabi hiç belli olmaz haziranda bombayı patlatabilirler :)

  4. Osman Gamli Osman Gamli

    Türkiye'ye gelişi Ağustos 2012'den önce olmaz.