SuperCekilis.com: Ücretsiz Çekiliş Sitesi
Genel

SuperCekilis.com: Ücretsiz Çekiliş Sitesi

Süper ÇekilişSupercekilis.com, kullanıcılarından geri dönüş alarak üyelerine hediyeler kazandıran bir servis. Kısa mesaj onayı ile kayıt olunan servis 3 Ocak itibariyle Milli Piyango yönetmeliklerine uygun olarak yayına başlamış.

Supercekilis.com'un Türkiye'nin ilk ve tek ücretsiz çekiliş sitesi olduğunu söyleyen Fatih Yüksel, firma ve markalardan alınan ürün ya da hizmetlerin çekiliş ile kullanıcılara dağıtıldığını söylüyor.

Çekilişinizi seçip katılıyorsunuz (yorum bırakıyorsunuz) ve kazanmayı bekliyorsunuz.

Süper Çekiliş

Uzun bir üye kayıt formu olmasa daha kolay büyüyebileceğini düşündüğüm supercekilis.com'un farklı bir gelir ortaklığı modeli kurguladığını söyleyebiliriz. Yurtdışında çeşitli kupon sitelerinin benzer şekilde markalardan aldıkları indirimleri kullanıcılara dağıtmaları gibi bu servis de online reklam ile kullanıcı etkileşimini bir araya getiriyor. Böylece markalara kullanıcı geri dönüşü sunarak hem üyeler hem de kendisi kazanıyor.

Şu anda en çok üye getiren 10 kullanıcıya Apple iPad veren supercekilis.com, kullanıcılara daha işlevsel arayüz sunması halinde başarıya ulaşabilecek bir iş modeline sahip.

Yorumlar (4)
  1. Tygtyg Tygtyg

    facebook connect'in olmaması büyük eksiklik.Mantık olarak kaçan balığa çok benziyor.

  2. Fikir olarak çok iyi ancak bu tarz sitelere karşı güvensizliğim var seçilen kişiler neye göre seçiliyor, ayrımcılık var mı? gibi... Adil seçim en önemlisi dilerim bunu kanıtlayabilir, benim gibi bir çok kişinin ön yargısını kırabilir ve güvenini kazanabilir. Bunu yaptığı zaman sektörde bir numara bence. Ayrıca diğer şehirlerde de yaygınlaşırsa tadına doyum olmaz.

  3. IPad kazanan 10 kişiden 1'i de Serhat Beşkonaklıoğlu, nedense supercekilis.com sorumlusu (Ahmet Beşkonaklıoğlu) ile aynı soyadı taşıyor :)

  4. Çiğdem Çiğdem

    ayrıca nedense hep kazananlar ankaradan :/