Tasarimsal.com: Tasarım İhtiyaçlarınıza Profesyonel Çözümler

Tasarimsal.com: Tasarım İhtiyaçlarınıza Profesyonel Çözümler

Tasarimsal.comYeni internet projelerinde kısıtlı imkanlarla yola çıkan ekiplerin tasarım öğeleri üzerinde fazla durmadığını hepimiz şahit olmuşuzdur. Tasarım, proje ve ürünün dışa bakan yüzü olduğu için bu konudaki hatalar yanlış algılar oluşturarak bazı durumlarda projeye zarar verebiliyor.

Tasarimsal.com da bu noktaya parmak basıyor ve hem küçük hem de büyük çaplı projeler için tasarım ihtiyaçlarınızı karşılamayı hedefliyor.

Tasarimsal.com'da endüstriyel tasarımdan web tasarımına, kurumsal kimlik tasarımından desen tasarımına kadar farklı isteklerinize yanıt verecek tasarımcılar bulunuyor. Tasarım ihtiyacınıza göre oluşturduğunuz projeye bir bedel (ödül) belirliyorsunuz ve tasarımcılardan gelen teklifleri değerlendiriyorsunuz.

Proje süresini uzatma, projeyi sonlandırma ve para iadesi seçenekleriyle de istediğiniz sonuca ulaşma ihtimalinizi artırıyorsunuz.

Tasarimsal

Alt yapı yenilemesi ile Ekim 2010 sonunda yeniden hizmete başlayan Tasarımsal.com, bugüne kadar 27 projeyi sonuçlandırmış. 1500'e yaklaşan tasarımcının 3828 tasarımla yer aldığı sitede şu anda aktif olan 8 proje için verilecek ödül tutarı 3187.5 TL. Bugüne kadar verilen ödül tutarı ise 7966.71 TL.

Pastelboya web yazılım ve tasarım şirketinin hayat verdiği projenin yetenekli tasarımcıları buluşturduğu blog'da da yer verilen işlerden görülüyor. Blogunda tasarımcılarla yaptığı röportajlara da yer veren Tasarımsal.com, bu anlamda serbest çalışan tasarımcıların kendini tanıtması için de güzel bir fırsat sunuyor.

Eğer bir tasarımcı olarak yarışma konseptinde çalışmaktan ve ucuza iş yapmaktan çekiniyorsanız, Tasarimsal.com'da projeler için belirlenen alt ödül tutarının tatmin edici olduğunu söyleyebilirim.  ;)

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.