TeklifBorsasi.com: İşleriniz İçin İhale Açın, İş Kazanın

TeklifBorsasi.com: İşleriniz İçin İhale Açın, İş Kazanın

İnternetin sadece online hizmetler değil hizmet sektörüne de hitap ettiği çok önemli bir gerçek. TeklifBorsasi.com, küçük işletmeler ve bireyler için hem online hem de hizmet sektörüne yönelik iş kazanma fırsatı veriyor.

2009 yılı sonlarında Kerem Ulukan tarafından geliştirilmeye başlanan servis, Kasım 2010'da hizmete alınmış ve 5 ay gibi bir sürede 1,5 milyon tıklama almış.

Ücretsiz üyelik ile bir çok alanda yapılmasını iştediğiniz iş için ihale (ilan) açabildiğiniz TeklifBorsasi.com, bu ihalelerin küçük işletmeler ya da serbest çalışanlar tarafından bulunmasını sağlıyor. Talep ettiğiniz iş için teklif veren kişilerden hangisini seçerseniz ihale ona kalıyor. İş bitiminde hizmet aldığınız işletme ya da kişiyi değerlendiriyor, diğer ilan sahiplerinin istediği sonuçları almasını kolaylaştırıyorsunuz.

Teklif Borsasi

Firma ya da usta olarak ihalelere teklif verebilmek için şu anda 2 aylık ücretsiz üyelikten faydalanmak mümkün. Bunun ardından ise dilerseniz ihale size kaldığında iletişim bilgisi paylaşımı için ücret ödeyebilir, dilerseniz hesabınızı yükselterek daha serbest bir model seçebilirsiniz. Bu model ile firmanızın tanıtımını da daha iyi yapabiliyorsunuz.

TeklifBorsasi.com, hizmet sektöründen geniş bir kesime hitap etmenin yanında özel ders ve web programlama ile ilgili ihalelere de açık. İnternet üzerinden iş kazanmayı düşünen ve buna daha önce adım atmış kişiler servisi inceleyebilirler.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.