TeklifBorsasi.com: İşleriniz İçin İhale Açın, İş Kazanın
Girişim

TeklifBorsasi.com: İşleriniz İçin İhale Açın, İş Kazanın

İnternetin sadece online hizmetler değil hizmet sektörüne de hitap ettiği çok önemli bir gerçek. TeklifBorsasi.com, küçük işletmeler ve bireyler için hem online hem de hizmet sektörüne yönelik iş kazanma fırsatı veriyor.

2009 yılı sonlarında Kerem Ulukan tarafından geliştirilmeye başlanan servis, Kasım 2010'da hizmete alınmış ve 5 ay gibi bir sürede 1,5 milyon tıklama almış.

Ücretsiz üyelik ile bir çok alanda yapılmasını iştediğiniz iş için ihale (ilan) açabildiğiniz TeklifBorsasi.com, bu ihalelerin küçük işletmeler ya da serbest çalışanlar tarafından bulunmasını sağlıyor. Talep ettiğiniz iş için teklif veren kişilerden hangisini seçerseniz ihale ona kalıyor. İş bitiminde hizmet aldığınız işletme ya da kişiyi değerlendiriyor, diğer ilan sahiplerinin istediği sonuçları almasını kolaylaştırıyorsunuz.

Teklif Borsasi

Firma ya da usta olarak ihalelere teklif verebilmek için şu anda 2 aylık ücretsiz üyelikten faydalanmak mümkün. Bunun ardından ise dilerseniz ihale size kaldığında iletişim bilgisi paylaşımı için ücret ödeyebilir, dilerseniz hesabınızı yükselterek daha serbest bir model seçebilirsiniz. Bu model ile firmanızın tanıtımını da daha iyi yapabiliyorsunuz.

TeklifBorsasi.com, hizmet sektöründen geniş bir kesime hitap etmenin yanında özel ders ve web programlama ile ilgili ihalelere de açık. İnternet üzerinden iş kazanmayı düşünen ve buna daha önce adım atmış kişiler servisi inceleyebilirler.

Yorumlar (7)
 1. Mert Meriç Mert Meriç

  tüm zamanlarda 140civarı ilan 145 tane de üye var...

  rakamlar bana biraz abartılmış gibi geldi.. zira 1.5 milyon tıklama dediğimizde ilan başına ortalama 10345 civarı tıklama yapıyor... tekil tıklamayı geçtim gösterim olarak belki ulaşmıştır bu sayılara diye (pek inanmasam da) düşünmekteyim...

 2. Necip Çağlar Necip Çağlar

  Sitenin adı çok güzel. Ama 1.5 milyon tıklama almış sitede toplam 135 tane iş kaydı girilmiş olması çok enteresan. Bu tür bilgileri yayınlamadan kontrol ediyormusunuz?

 3. Serkan E. Demir Serkan E. Demir

  Ben bu sitenin o kadar tıklama aldığına/alabileceğine inanmıyorum. Daha önce farketmiş, bu siteyi incelemeye başlamıştım. içinde ilanlar arasında bir döngü göremedim. ilanların hepsi süresi dolmuş/kapalı. yukarıdaki arkadaşlarında bahsettiği gibi bu tıklamalara bu ilanlar, firmalar az. Belki domainde ki borsa kelimesinden insanları çekmiştir ama o sitenin bounce rate inin cok yüksek olduğunu düşünüyorum. neyse yine de kolay gelsin...

 4. Emre Anıl Gözel Emre Anıl Gözel

  Bana kalırsa rakamlar biraz abartı gibi. Site güzel tabiki bazı eksiklikleri var üretici ve tüketici arasında güzel bir köprü olacağını düşünüyorum, yayın hayatında başarılar diliyorum.

 5. Teklifborsasi.com Teklifborsasi.com

  Öncelikle sitemizin haberine yer veren Webrazzi’ye çok teşekkür ederiz. Detaylı inceleme ve araştırmalardan sonra hakkımızda açıklayıcı bir yazı oluşturulmuş. Yorum yazan arkadaşlara da değerli vakitlerini ayırdıkları için ayrıca çok teşekkür ederiz. Gerçekten çok ilgililer. Yorum ve eleştiri almayı çok seviyoruz. Kendimizi düzeltebilmek için bize yol gösteriyor. Eğer eksiklikler ve yanlışlıklar görürseniz veya önerileriniz olursa buraya da yazabileceğiniz gibi [email protected] adresine de yazabilirsiniz. Bundan çok memnun oluruz.

  Rakamlara gelince… Öncelikle, müşteri olarak üye olanların sayısı sitede görülmüyor, sadece usta ve firmalar görülüyor. Müşteri olarak üye olan, ama sonra ihale açan veya açmayan çok sayıda ziyaretçimiz var. Site kurallarına uygun olmadığı veya hizmet değil ürün satışı yapmayı amaçladığı için onay verilmeyen ihaleler, müşterileri rahatsız ettikleri veya gerçek profil girmedikleri için yasaklanan firmalar var, onlar görülmüyor. Ayrıca ülkemizde ne kadar çok sayıda usta, tamirci, dekorasyoncu v.b. olduğunu takdir edersiniz. Üyelerimizin birkaç katı kadar ziyaretçimiz, sayfaları inceleyip kendilerine uygun bir ihale bulamadıklarında üye olmadan ayrılabiliyorlar. Usta ve firmaların çoğu, kışın boş günlerinde, iş kazanma umuduyla sürekli olarak tek tek işlere tıklayarak tekliflerinde gelişme olup olmadığını kontrol ediyor ve hesaplarını inceliyorlar. Her şeyimiz şeffaf, o yüzden de iş, usta vb sayıları çekinmeden açıkça gösteriyoruz, gizlemiyoruz. Önümüzdeki dönemde, sitemizdeki gelişmeleri beraberce göreceğiz. Umarız herkesin işine yarayan bir site olur. Tekrar tekrar teşekkürler.

  TeklifBorsasi.com

  1. Roaringmind Roaringmind

   Servisimo.com isimli benzer bir site var yeni açılan (sanırım), gördünüz mü?

 6. Exorcist Exorcist

  Yurtdışında bu tarz projelerin benzerleri bulunmakta. Aralarından bazıları ise çok iyi çıkışlar yakalamış. Fakat sıkıntı, bu tarz projelerin Türkiye 'de yeni uygulanması. Bu yüzden yabancılık çeken insanları sisteme çekmekte zorluklar yaşanmakta. Ülkemizdeki örneklere göz attığımızda aralarında http://www.birisimvar.com.tr , www.teklifborsasi.com armut gibi bir başarılı çalışmalarda var. Umarım sektörleri hareketlendirecek nitelikte böyle güzel projeler ile sürekli karşılaşırız. Hepsine başarılar dilerim.