UcakBileti.com 150.000 Dolardan Açık Artırmada!

UcakBileti.com 150.000 Dolardan Açık Artırmada!

Geçtiğimiz günlerde  Türkçe alan adı pazarında oldukça ses getirecek bir açık artırmada düğmeye basıldı. Moniker.com tarafından gerçekleştirilen açık artırmada UcakBileti.com, UcuzBilet.com, OnlineBilet.com gibi tamamen "uçak bileti" çerçevesinde olan çok değerli alan adları satılacak.

UcakBileti.com'un 150.000 dolardan, UcuzBilet.com'un 167.000 dolardan, OnlineBilet.com'un ise 75.000 dolardan açık artırmaya çıkartıldığı süreçte, toplamda 650.900 dolarlık bir başlangıç paketi söz konusu.

Bugüne kadar birçok kez UcakBileti.com'u satın almak için çeşitli firmaların talepleri olduğunu biliyorum. Hatta bir dönem Pegasus Havayolları'nın da bu konuda bir girişimi olduğunu duymuştuk. Sadece konuyla ilgili benimle iletişime geçip görüş almak isteyen kişi ve firmaları bile düşününce açık artırmanın ciddi talep göreceğini tahmin edebiliyorum.

Açık artırmaya dahil edilen tüm alan adlarının listesi ve başlangıç fiyatları şu şekildedir:

12 Nisan'a kadar sürecek olan açık artırma yazımın başında da belirttiğim gibi Moniker tarafından yönetiliyor ve SnapNames.com üzerinden gerçekleştiriliyor. Şu an için NoktaDomains.com'un sahibi olduğu çok değerli alan adlarına teklif vermek isterseniz yapmanız gereken SnapNames.com'da bir hesap açmak ve bu adresten açık artırmaya katılmak.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.