Sahacini: İnternetten Halı Saha Kiralar Mısınız?

Sahacini: İnternetten Halı Saha Kiralar Mısınız?

Sahacini.com, halı saha meraklıları için kolay ve hızlı saha kiralama hizmeti veren yeni bir servis. Kiralayan tarafına ek bir masraf katmayan serviste, halı sahalar illerine göre sıralanarak doluluk durumları gösteriliyor.

Operasyon şimdilik tamamen internete aktarılamamış olsa da istediğiniz halı sahadan istediğiniz saat aralığını seçebiliyorsunuz. Rezervasyonunuz kısa süre içerisinde Sahacini ekibi tarafından kontrol edildikten sonra e-posta ve sms yoluyla bilgilendiriliyorsunuz ve rezervasyonunuz onaylanıyor.

3 aydır halı sahalarla iletişim kuran Sahacini'nde hemen hemen tüm illerde halı saha kiralayabiliyorsunuz. Özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük illerde birçok halı saha listeleniyor. 

Sahacini'ni geliştiren şirket olan Codera, müşterileriye özel yazılım çözümleri üretiyormuş ve son dönemde internet sektörüne ağılık vermeye başlamış. Sahacini.com, tasarım ve kullanılabilirlik olarak biraz zayıf olsa da, fikir başarılı operasyonla desteklenerek başarıya ulaşabilir. Zaman içerisinde halı saha sahiplerinin de siteye ilgilerini artırdıklarında online operasyon tarafı da zenginleşecektir.

YemekSepeti'nin eve yemek siparişlerimiz üzerine etkisinden sonra Sahacini de halı saha meraklıları için aynı etkiyi gösterebilecek mi göreceğiz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.