Sahacini: İnternetten Halı Saha Kiralar Mısınız?

Sahacini.com, halı saha meraklıları için kolay ve hızlı saha kiralama hizmeti veren yeni bir servis. Kiralayan tarafına ek bir masraf katmayan serviste, halı sahalar illerine göre sıralanarak doluluk durumları gösteriliyor.

Operasyon şimdilik tamamen internete aktarılamamış olsa da istediğiniz halı sahadan istediğiniz saat aralığını seçebiliyorsunuz. Rezervasyonunuz kısa süre içerisinde Sahacini ekibi tarafından kontrol edildikten sonra e-posta ve sms yoluyla bilgilendiriliyorsunuz ve rezervasyonunuz onaylanıyor.

3 aydır halı sahalarla iletişim kuran Sahacini’nde hemen hemen tüm illerde halı saha kiralayabiliyorsunuz. Özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük illerde birçok halı saha listeleniyor. 

Sahacini’ni geliştiren şirket olan Codera, müşterileriye özel yazılım çözümleri üretiyormuş ve son dönemde internet sektörüne ağılık vermeye başlamış. Sahacini.com, tasarım ve kullanılabilirlik olarak biraz zayıf olsa da, fikir başarılı operasyonla desteklenerek başarıya ulaşabilir. Zaman içerisinde halı saha sahiplerinin de siteye ilgilerini artırdıklarında online operasyon tarafı da zenginleşecektir.

YemekSepeti’nin eve yemek siparişlerimiz üzerine etkisinden sonra Sahacini de halı saha meraklıları için aynı etkiyi gösterebilecek mi göreceğiz.

Yorumlar (14)

 1. İyi birşeymi? Evet. Kullanılır mı? Hayır.

  Cevapla
 2. süper uygulama ilk kiralamayı hafta sonu yapalım 🙂

  Cevapla
 3. halil aksit |

  Super fikir… Cok begendim…

  Cevapla
 4. Sonunda şu halısahacılarla uğraşmayacaz ya, oh dedim .

  Cevapla
 5. Haritalarda çalışma bitmemiş galiba. Bir sahanın nasıl gidilir linkine tıkladım adres olarak fort wayne çıktı…

  Cevapla
 6. bence şimdiye kadar yapılmamış olması garipti. iş arkadaşlarıyla halı saha maçı ayarlamak kolaylaşacak.

  Cevapla
 7. süper fikir ya niye benim aklıma gelmemiş

  Cevapla
 8. Süper bir proje umarım küçük şehirlerin halısaha çalışanlarıda ciddiye alıp kullanırlar da bizde yararlanırız.Bir yabancı sitede halı saha maçı için eksik oyuncu bulunmasını sağlıyordu böyle bir uygulamada eklenirse çok iyi olur.

  Cevapla
 9. Arayuzu cok basarisiz, hic tavsiye edebilecegim bir site degil.

  Cevapla
 10. Özgür Barış |

  Berbat tasarımı ve çalışmayan sistemiyle inanılmaz bi site olmuş.bayram tatilinde kapalı olması da ayrı bi sorumluluk. çok başarısız

  Cevapla
 11. Zaman çok acımasız, umutla başlayan girişimlerin hazin sonu , yap bunları haber webrazzi , atlama bunları , türkiyenin girişim belleği olabilirsiniz, 3 yıl önce buydu şimdi buydu diye yapın bir haberler silsilesi.Aslanoba ile yapılan 234. röpörtajın kimseye faydası yok artık , git bu adamları bul ne öğrenmişler neden kapatmışlar , yaz buraya bak nasıl trend topic oluyor sitede .
  yap bunları webrazzi rica ediyor öpüyorum.

  Cevapla

Bir Cevap Yazın