USShopEx.com: Amerika İle Türkiye Arasında Hızlı E-Ticaret

USShopEx.com: Amerika İle Türkiye Arasında Hızlı E-Ticaret

Türkiye'de özellikle teknolojik ürünleri ABD ve Avrupa'nın gerisinden takip ettiğimiz bilinen bir gerçek. Yurtdışından ürün getirmek veya istemek de çoğunlukla sıkıntılı bir süreç. Usshopex.com bu ihtiyaca yönelik çözüm sunmak üzere bir Türk girişimci tarafından hayata geçirildi ve Webrazzi okurlarına bir ayrıcalık tanıdı.

Usshopex'in ABD'de yaşayan kurucusu Mehmet Akyol taşımacılık sektöründe önemli bir tecrübeye sahip bir isim ve çoğunlukla Türkiye üzerinden çalışıyor. Dünyanın 4 büyük ekspres kargo firmasından birinin ABD temsilciliğini yapan Akyol, uluslararası alanda edindiği tecrübeyi Usshopex'te ortaya koyarak değerlendirmek istemiş.

USShopexpress

ABD'den istediğiniz bir ürünü uygun fiyatlarla size ulaştıran serviste, hızlıca Amazon ve Ebay mağazalarına göz atabiliyorsunuz. Size verilen ABD adresi üzerinden tamamlayacağınız siparişler, Usshopex'e ulaştıktan sonra (eğer gönderilmesini isterseniz ) 1-3 günde arasında adresinize ulaştırılıyor. İsterseniz ürünleri depolayarak toplu olarak gönderilmesini de isteyebiliyorsunuz. Usshopex'ten TL hesabınız üzerinden de sipariş verebiliyorsunuz.

Mehmet Akyol kısa vadede  kaliteli ve uygun fiyatlı bir hizmet sunmak, uzun vadede ise Usshopex üyelerinin ABD’deki toptan alışveriş indirimlerinden de faydalanabileceği bir sosyal kulüp oluşturmak istediğini söylüyor. Akyol iş, eğitim ve turistik amaçlı seyahatler ve yatırım gibi konularda danışmanlık verileceğini söylüyor ki bu konuyla ilgilenenler için iyi bir fırsat olabilir.

Usshopex.com’da standart ve elit adı altında iki farklı üyelik seçeneği bulunuyor. Standart üyelik ücretsiz, elit üyelikte ise kullanıcılar aylık 8 dolar ya da yıllık 78 dolar karşılığında üye olarak çeşitli avantajlardan faydalanıyor. Örneğin elit üyeler ABD için indirim ve fırsatları takip edebiliyor ve satın aldıkları ürünleri ABD’de daha uzun süre depolayabiliyor. Biz de Usshopex'ten Webrazzi okurları için 3 aylık elit üyelik aldık. 3 ay süresince elit üyelik avantajlarından ücretsiz faydalanabilmeniz için WBRZ3 kodunu kullanabilirsiniz. :)

Bunun yanında Usshopex.com’a Mayıs 2011 tarihine kadar elit üye olan herkes bir adet iPod Shuffle sahibi oluyor. Elit üyeler arasında noter huzurda yapılacak çekiliş ile de 1 kişiye gidiş-dönüş uçak biletleri dahil 1 haftalık New York tatili hediye edilecek.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.