Boyner Grubu Morhipo İle E-Ticaret Pazarına Hazırlanıyor

Boyner Grubu Morhipo İle E-Ticaret Pazarına Hazırlanıyor

Son dönemlerde özel alışveriş ve grup alışveriş alanlarına giriş yapmak için çalışmalar yürüten Türkiye'nin önde gelen şirketlerinin duyumlarını alıyoruz. Bu duyumlarımızdan biri de aslında uzun süredir gelişmelerinden haberdar olduğumuz ama henüz net bilgi sahibi olmadığımız için detayları paylaşmadığımız bir girişimdi.

Boyner Holding'in ortaklığında hayata geçirilecek olan e-ticaret girişimi Hepsiburada'nın eski Genel Müdürü Kaan Dönmez yönetiminde geri sayıma başlamış.

Morhipo markasıyla yayına girecek olan sitenin henüz web sitesi yayında değil. Ancak şirket hakkında yaptığımız araştırma ile Fırsat Elektronik Ticaret A.Ş. üzerinden yürütülecek operasyonun Morhipo markasını kullanacağını gerçekleştirilen marka tescil başvuruları ile doğruladık.

Servisin e-ticaret modeli hakkında kaynaklarımızdan Net-A-Porter yapısında olacağı ya da özel alışveriş modelinin benimseneceği yönünde farklı duyumlar alıyoruz. Ancak şu an için yoğun olarak üzerinde durulan konsept sanıyoruz ki, dünyaca ünlü Net-A-Porter'ın uyguladığı model.

Boyner Holding'e yakın kaynaklarımızdan duyduğumuza göre özellikle Cem Boyner tarafından büyük destek gören projenin sektöre farklılık getireceği şirket içinde konuya yakın kişilerin arasında konuşuluyor hatta Cem Boyner tarafından da dile getiriliyormuş.

Türkiye e-ticaret pazarı açısından değerli gördüğüm bu gelişmeyle ilgili yeni bilgiler aldığımızda paylaşıyor olacağız.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.