Bebek ve Çocuk Ürünleri İçin E-Bebek’ten Özel Alışveriş Kulübü: Paramini
E-Ticaret

Bebek ve Çocuk Ürünleri İçin E-Bebek’ten Özel Alışveriş Kulübü: Paramini

Hem online hem de fiziksel mağazaları ile çocuk sahibi ailelerin öncelikli alışveriş noktası olan e-bebek kısa süre önce özel alışveriş konseptindeki servisini devreye aldı. Hali hazırda e-bebek.com üzerinden zaten online satış yapan şirket, mağazalarındaki ürünleri indirimli fiyatlarla şimdi de Paramini.com üzerinden üyelerine ulaştırıyor.

Özel alışveriş kulüplerinin doğasında olduğu gibi Paramini'ye de üye olmak için bir arkadaşınızın sizi davet etmesi gerekiyor. Alternatif olarak, üye olan arkadaşınızın e-posta adresini biliyorsanız siz de direkt site üzerinden kaydınızı gerçekleştirebiliyorsunuz.

Kızının ihtiyaçları için e-bebek'e ciddi rakamlar aktaran bir baba olarak :) - paramini'nin hayata geçirilmesinden oldukça memnun olduğumu söyleyebilirim. Hatta daha birkaç hafta önce kızıma aldığım oyuncakların Paramini'de indirimli satıldığını görünce yıkıldığımı da belirteyim...

İşin şakası bir tarafa, e-bebek'in zaten kendisinden beklendiği gibi özel alışverişin sadece bebek ve çocuklara yönelik ürünleri kapsayan böylesine bir alanına giriş yapmış olması, ciddi bir rekabet üstünlüğü yaratacaktır. Şirketin sahip olduğu marka hakları ve tedarikçi gücü bir tarafa, veritabanındaki e-bebek müşterileri üzerinden Paramini'nin pazarlamasını yapması bile maça birkaç sıfır önde başlamasını sağlıyor diye düşünüyorum.

Yorumlar (15)
 1. Emre Gulcan Emre Gulcan

  İkiz dayısı olarak, paramini 'den Webrazzi 'ye özel davetiye bekliyorum :D

 2. Nurdan Nurdan

  banada bi davetiye gönderirseniz sevinirim

  1. Kıyas Kıyas

   http://getir.net/zwl adresinden üye olabilirsiniz.

 3. unnado yetkilileri e-tohum videosunda rakip geliyor diyorlardı. bahsedilen rakip bu mu?

  ayrıca bu pazar bir-iki oyuncu daha kaldırır gibi geliyor.

 4. Enes Akar Enes Akar

  İş modeli güzel, kazanırlar da heralde, insanınımız özel alışveriş modelini tuttu anlaşılan. Ancak isme hiç ısınamadım. Masumiyet sembolü miniklerimizi simgeleyen "mini" kelimesini, masumiyet katili "para" ile buluşturup "paramini" demek... Yani para ile minikleri birleştirmek olumsuz bir imaj uyandırıyor bende.

  1. Mehmet Can Mehmet Can

   Sevgili Enes Akar arkadaşımıza katılıyorum. Yalnız burada girişimci arkadaşlara sesleniyorum; Fikrinizi ne kadar çok çevreniz ile paylaşırsanız o kadar çok daha iyi olur. Burada gördügümüz sanırım şirket korkusundan birşey paylaşamamış :)

  2. Hüseyin Erkmen Hüseyin Erkmen

   "Para" İspanyolca'da "için" anlamına gelir. "Mini" küçük anlamına gelir. "Paramini" ise "küçükler için" demektir.

   1. Toprak Toprak

    Türkiye'de yaşamaktayız.

 5. Yağmur Er Yağmur Er

  Size yeni babalık deneyimizde kolaylıkar diliyorum. Keşke ben de sizin kadar olumlu ve iyi niyetli görebilseydim yıllardır kandırılmış olmamı.kandırılmış diyorum çünkü ben ve bir çok tanıdığım alabileceğim en kaliteli ve en uygun fiyatlı ürünleri e-bebek'ten aldığımı sanırdım..Gördüm ki aynı ürünleri eğer isterlerse daha uygun fiyata satabiliyorlarmış. yani kısaca kime, nasıl satarsam kardır mantığı...Yazık umnarım e-bbek müşterileri paramini ile bunu farkederler. Kendi mağazasının internet sitesinde ve yine kendisinin olan paramini de aynı ürünü aynı anda farklı fiyatlara satmak (Lansinoh gögüspedi)nasıl bir girişimdir anlamak çok güç...

 6. Yağmur Er Yağmur Er

  Şu anda paramini'nin e-bebek firmasına ait olduğunu öğrendiğimde şaşırdım ama siteye bakınca resmen şok oldum.

  paramini de 169 t'den 129 tl'ye düşürdüğünü iddia ettikleri philips avent kit bag,

  e-bebek'te 249 tl'den 129.90 tl'ye indirilmiş.

  Nasıl yani? bu ürünü iki ayrı fiyattan gösteren aynı firma mı???

  Çocuklarımız tabii çok değerli ve önemli ama onlara olan hassasiyetimiz böyle kullanılmamalı...

 7. Meltem Demir Meltem Demir

  Aynı ürünleri farklı fiyatlarla ,farklı isimler altında satmaya çalışmak çok ilkeli bir girişim olarak görünmüyor.Güvenilirlik anlamında bu yeni oluşumun ciddi şüpheler oluşturduğu aşikar...

 8. Semiha Semiha

  arkadaşlar isteyenlere davetiye

  http://www.paramini.com/davetiye/semiha_avci_223

 9. Özel alışveriş sitelerini takip için http://www.en-uygun.com/OA yı tavsiye ederim...

 10. Duygu Duygu

  paraminiye üye olmak istiyorum

 11. Bebek Mağazaları Bebek Mağazaları

  Gerçekten çok güzel ve kullanımı çok basit olan web siteleri var.Ama yinede en güzel alış veriş zannedersem dokunarak almak.