Tasarımcılar Bu Defa "Tek Sayfalık Web Sitesi" İçin Yarışıyor

Tasarımcılar Bu Defa

Tasarımcılar YarışıyorÜlkemizde web tasarımcıları için düzenlenen nadir yarışmalardan biri olan Tasarımcılar Yarışıyor'un bu yıl 3.sü düzenleniyor. Hasan Yalçın'ın öncülük ettiği yarışmanın konusu geçen yıl 404 sayfaları idi, bu yıl ise tek sayfalık web sitesi tasarımları yarışacak.

Her tasarımcının tek bir eser ile katılabileceği yarışmada about.me sayfalarına benzer tek sayfalık tasarımlar bekleniyor. Özellikle serbest çalışan tasarımcıların kullandığı tek sayfalık siteler etkinliklere özel siteler için de tercih ediliyor.

Adobe, PcNet, Userspots ve Etohum'un sponsorluğundaki yarışma jürisinde bu yıl da aynı isimler var; Radikal Teknoloji Editörü Serdar Kuzuloğlu, Adobe Türkiye’den Barış Özcan, PcNet Dergisi Yazı İşleri Müdürü Erdal Kaplanseren ve Etohum’un kurucusu Burak Büyükdemir.

 Tasarımcılar Yarışıyor 3

Dereceye giren ilk 3 çalışmanın ödül alacağı Tasarımcılar Yarışıyor 3'te tasarımcıların mansiyon ödülü kazanma şansı da var. Geçen yılın çalışmalarına şurada bakabilir, bu yıl ilham almak için yarışma sayfasındaki kaynaklara bakabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.