Webrazzi 2010 Başlıyor: Adaylarınızı Önerin!
Arama
Genel

Webrazzi 2010 Başlıyor: Adaylarınızı Önerin!

Yılın en iyilerini seçmek için ilk kez geçen sene gerçekleştirdiğimiz yarışmamızı bu sene de tekrarlıyoruz.”Webrazzi 2010” adını verdiğimiz ve 2010 yılının en iyi girişim, marka ve önemli kişilerini seçeceğimiz oylamamızda adayları da yine sizlerin belirlemenizi bekliyoruz.

Belirtilen kategoriler dışında sadece yerli girişimleri kabul ettiğimiz “Webrazzi 2010” sürecinde, adaylarınızı aşağıdaki formu kullanarak bize iletebilirsiniz.

Kategoriler bazında önerilen adaylar ekibimiz tarafından değerlendirilip, en fazla öneriyi alan ilk 5 aday oylamaya dahil edilecektir.

Bu süreçte sizlerin yapacağınız öneriler “Webrazzi 2010” oylamasındaki tüm kategorilerin adaylarını oluşturacaktır.

Aday öneri süreci bugün itibariyle başlamış olup, 21 Aralık 2010 saat 18:00’e kadar sürecektir.

Sonrasında oylama için kısa listeler oluşturulacak ve Webrazzi 2010 oylaması 24 Aralık 2010 Cuma 27 Aralık 2010 Pazartesi günü başlayacaktır.

Aşağıdaki formu kullanarak hemen adaylarınızı paylaşabilirsiniz. Özellikle belirtmek isterim ki, formda zorunlu alan bulunmamaktadır. İstediğiniz kategoride aday gösterebilir, hatta “kategori” önerisi de yapabilirsiniz.

Güncelleme: Webrazzi 2010 Aday belirleme süreci sona ermiştir. 24 Aralık 2010 Cuma 27 Aralık 2010 Pazartesi günü oylama süreci başlayacaktır.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (13)
 1. Kişisel sitelerin/blogların adına da bir kategori eklenmesi gerektiğini düşünüyorum.

 2. Mehmet Sokulu dedi ki:

  otomobil sosyal network katagorisi de gerekli bence

 3. murat apaydın dedi ki:

  Website / Blog kategorisi kesinlikle olmalı.

 4. ÖZge dedi ki:

  Alışveriş Robotu
  En İyi “Yeni” Web Girişimi
  En İyi Web Girişimi
  En Yenilikçi Web Girişimi

 5. Merhaba, bence de kişisel bloglarda yer almalı ama bunlarda, moda, yaşam… gibi kategorilere ayrılmalı…

 6. Mehmet CAN dedi ki:

  Merhabalar,
  Öncelikle webrazzi ekibine teşekkür etmeyi bir borç bilerek yorumuma başlamak istedim…

  Belkide birçoğumuzun dünyadan hatta ve hatta ülkemizdeki internet sektörünün gelişiminden bi haberken sadece bu siteyi takip ederek birçok yenilik, girişim ve girişimciden haberdar olduk… Bazılarımız onlara imrendik. Çok iyi biliyorumki çevremdeki bazı insanların aslında hiçbir zaman cesaret bile edemeyecekleri başaramayız asla olamaz diyecekleri birçok girişime webrazzide yayımlanan başarı hikayelerinden büyük bir cesaret alarak imza attığını gördüm. Tüm bunlar webrazzi sayesinde onun hepimize demesek de birçoklarımıza kattıkları ile alakalıdır diye düşünmeden edemedim kendimi. Tüm bunlar bir yana konu hakkındada kendi şahsi fikrimi söylemem gerekirse geçen yıl düzenlenen yarışmayıda takip eden biri olarak şunu altını çizerek belirtebilirim ki geçen yıl ki gibi kategori bazlı örneğin en iyi haber sitesi, en iyi video sitesi, en iyi oyun sitesi gibi. düzenlenmiş olsaydı bu seneki yarışma bence çok daha iyi olurdu diyebilirim.

 7. zerrinbilgili dedi ki:

  Köşeyazarları da seçime dahil edilmeli.

 8. Bulut dedi ki:

  Bugün adayların yayınlanması bekleyeceğim. Umarım biraz erken yayınlanır 🙂

  1. Ali Altuğ Koca dedi ki:

   Evet, bugün adayları açıklayacağız.

   1. Bulut dedi ki:

    Saat kaçta yayınlarsınız Adminim?

Bir Yorum Yazın