Facebook'ta Çalışmak İster Misiniz?

3 Kasım'da gerçekleşen Webrazzi Summit'e Facebook'tan Christian Hernandez dışında şirketin İrlanda ofisinden de katılan değerli isimler olmuştu.

Kendileriyle konuşurken Türkiye pazarının Facebook için geldiği önemli nokta sebebiyle olsa gerek, arayış içinde oldukları yeni çalışanlardan ve açık pozisyonlardan bahsetmişlerdi.

Söz konusu açık pozisyonlara Türkiye'den doğru isimleri bulmak için Facebook'un çalışma içinde olduğunu ve önerebileceğim isimler olup olmadığını sordular. Ben de önerilerimin yanı sıra tüm açık pozisyonları paylaşabilirlerse bunu direkt olarak Webrazzi üzerinden sizlere ulaştırabileceğimi söyledim.

Kısacası Facebook İrlanda ve Londra ofisleri için 7 farklı açık pozisyon bulunuyor ve bunların hepsi Türk çalışanlar için.

Ülkemizden küçük çaplı bir beyin göçü yaratacak olsa da paylaşıp ilgilenenler varsa bu fırsatın değerlendirilmesini isterim.

Facebook'un Türk çalışanlar aradığı açık pozisyonları şu şekildedir:

Yukarıdaki pozisyonların hepsinin detaylarına Webrazzi Kariyer'den ulaşabilirsiniz ve belirtilen başvuru linklerinden direkt olarak Facebook'a başvurunuzu yapabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.