Yeni Nesil Müzayede Sitesi: Basteklifi.com

Türkiye e-ticaret pazarı son 1 yılda farklı modellerle epeyce hareketlendi. Ard arda açılan özel alışveriş sitelerinin arkasından groupon klonları, Türkiye internetinde daha önce hiç yaşanmamış bir rekabet ortamının oluşmasına yol açtı. Geçen senenin sonlarında yeniden popüler olan yeni nesil açık artırma sitelerinden biri olan BasTeklifi.com, Webrazzi üyelerine servisi denemeleri için 5 teklif hakkı sunuyor.

Servisi biraz anlatacak olursak, "0" TL'den başlayan açık artırmalarda, kullanıcılar ihaleye her teklif verdiğinde ürün fiyatı daha önce belirtilen miktarda artar, genellikle birkaç kuruşluk bir artış söz konusu. Kullanıcıların teklifleriyle ihale bedeli artar ve son teklifi veren kullanıcı listesinin başına geçer. Bu sırada ihale saatine birkaç saniye eklenerek diğer kullanıcılarında teklif verebilmesine imkan tanınıyor. İhale süresi dolduğunda ise ürün son teklif karşılığında en son teklif veren kullanıcıya kalıyor.

İhalelere girmek için kullanıcıların teklif hakkı satın aldığı modelde, her teklif 60 kuruştan değerlendirilmiş ve 18 TL'den 600 TL'ye kadar paketler sunulmuş.

Daha önce de yer verdiğimiz yeni nesil açık artırma sitelerini denemek isteyen okuyucularımız, Basteklifi'nin bize özel sunduğu kupon sayfasından üye olarak 5 teklif hakkıyla servisi deneyebilirler.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.