Webrazzi Gündem Toplantıları Online Oyun ile Devam Ediyor

Webrazzi Gündem Toplantıları Online Oyun ile Devam Ediyor

Webrazzi Gündem toplantılarına verdiğimiz yaklaşık 1.5 aylık aranın ardından seriye Online Oyun ile devam ediyoruz. 5 Mayıs 2010 Çarşamba günü İstanbul Elite World Hotel'de gerçekleşecek olan toplantımızda, internetin önemli fırsat alanlarından biri olan "Online Oyun" pazarını, sektörün öncüleri ile konuşacağız.

Türk oyun sektörünün öncü isimleri ile birlikte yabancı konuklarımızın da olacağı toplantımıza, dünyada online oyun denilince akla gelen ilk şirketlerden biri olan BigPoint'in CCO'su Nils Holger Henning, "100 kullanıcı nasıl 100.000.000'a dönüştü?" başlıklı sunumuyla katılıyor olacak.

Önümüzdeki hafta Çarşamba günü gerçekleşecek olan Online Oyun toplantısı için, Salı gününe kadar kaydınızı online olarak yaptırabilirsiniz. Pazartesi sabahına kadar ise erken kayıt indiriminden faydalanarak kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Oyuncu.com'un Ana Sponsor, Mikro Ödeme ve ReklamStore'un Gündem Sponsoru olarak desteklediği toplantımızın programı aşağıdaki şekildedir.

08:30 – 09:15 / Kayıt & İkram

09:15 – 09:30 / Açılış Konuşması Kıvan Odabaşı – Doğan Online, CPO

09:30 – 10:15 / How 100 users turned into 100,000,000? (100 kullanıcı nasıl 100.000.000′a dönüştü?) Nils Holger Henning – BigPoint, CCO

Bigpoint, World of Warcraft gibi grafikleri ve bilinirliği olmasa da, dünyanın en büyük online oyun platformlarından biridir. Peki, bu nasıl oldu? Bu sunumda Bigpoint CCO’su Nils Holger-Henning, Hamburg merkezli küçük bir şirketi free-to-play iş modeliyle nasıl dünyanın en büyük ve en karlı oyun portalına dönüştürdüklerini anlatacak.

10:15 – 11:00 / Online Oyunlar ve Mikro Ödeme İle Oluşan Ekonomi Alper Akcan – Mikro Ödeme, Genel Müdür

11:00 – 11:30 / Kahve Arası

11:30 – 12:00 / Online Oyun Pazarındaki Trendler ve Gelecek Gülümser Baran – GamersFirst, Ülke Müdürü

12:00 – 13:00 / Türkiye Online Oyun Pazarı ve Global Fırsatlar Mevlüt Dinç – Sobee, Genel Müdür Tunga Sanalp – Oyun Stüdyosu, Kurucu Ortak

*Onay beklenen konuşmacılar bulunmaktadır.

Kaydınızı hemen gerçekleştirip sektörün öncüleri ile gündemin bir parçası olmak için tıklayın.

Webrazzi Gündem toplantıları ile ilgili detaylı bilgiyi, Haziran ayına kadar sürecek olan toplantıların takvimini ve geçmiş toplantılar ile ilgili bilgileri www.webrazzi.com/gundem/ adresinden alabilirsiniz.

Toplantı Ana Sponsoru

Gündem Sponsorları

Webrazzi Gündem Medya Sponsoru

ntv-logo

Webrazzi Gündem İnternet Sponsoru

yenibiris

Webrazzi Gündem Yayın Sponsoru

Webrazzi Gündem İletişim Sponsoru

mpn-logo

Webrazzi Gündem Resmi İş Ağı

bizebiz-logo

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.