Bugün (Perşembe) Akşam etohum Kafe Toplantısındayız!
Etkinlikler

Bugün (Perşembe) Akşam etohum Kafe Toplantısındayız!

21 Ocak Perşembe günü gerçekleşecek 2010 yılının ilk etohum kafe toplantısının konuğu ben olacağım. Webrazzi ekibinden arkadaşlarımızın da katılacağı toplantı Bersay İletişim Entstitüsü (BİE)'de gerçekleşiyor olacak ve saat 17:30'da başlayacak.

Türkiye internet pazarı üzerine çoğunlukla konuşacağımız toplantıda etohum'un ruhuna uyarak bir girişim olarak Webrazzi'yi de değerlendiriyor olacağız.

Bu arada bunca zaman Webrazzi ofisinin 200 metre ilerisinde, Mackolik'te organize edilen toplantılarda konuşmacı olmayıp, organizasyon Esentepe'de BIE'ye taşınınca katılıyor olmak da, herhalde kaderin bir cilvesi oluyor. :)

Şaka bir yana, eğer yarın BIE'de bizlerle olmak isterseniz detaylı bilgiyi etohum'un web sitesindeki açıklamadan alabilirsiniz.

Yorumlar (1)
  1. Eylos Eylos

    Dün akşam put.io röpörtajını seyrettikten sonra geçen yıl yapmış olduğunuz pilliden yine hasan ile yaptığınız röpörtajı seyrettim de zaman ne çabuk geçiyor şaşa kaldım.

    Webrazzide bu hızlı zamana hızlı büyüyerek ayak uyduruyor. Başta Arda ve ekibini tebrik eder değerli paylaşımları için de ayrıca teşekkür ederim. Akşam gelmeyi çok isterim inşallah fırsat bulurum.

    Selamlar.