Webrazzi Gündem Kayıtları Başladı!
Etkinlikler

Webrazzi Gündem Kayıtları Başladı!

Uzun süren planlama ve operasyonun ardından bugün Webrazzi Gündem toplantılarını tam olarak karşınıza çıkartmaya hazırız. 13 Ocak - 16 Haziran 2010 tarihleri arasında gerçekleşecek olan 10 farklı toplantı ile internet sektörünün gündemini belirlemeyi hedeflediğimiz Webrazzi Gündem toplantılarının E-Ticaret, Sosyal Medya, Mobil İnternet ve  Online Reklam ve Pazarlama konulu etkinlikleri için kayıtlar başlamıştır.

Satışa açılmış olan etkinliklere erken kayıt sürecinde %50 indirimle kişi başına 75 TL. + KDV ile kaydınızı online olarak hemen şimdi gerçekleştirebilirsiniz.

Webrazzi Gündem toplantıları hakkında detaylı bilgiye www.webrazzi.com/gundem adresinden ulaşabilirsiniz.

Yeri gelmişken sponsorlarımıza da teşekkür etmek istiyoruz.

E-Ticaret - Gündem Sponsorları

akakce_logo_v6 rs1

Sosyal Medya - Gündem Sponsorları bb-logo bizebiz-logo rs1

Mobil İnternet - Gündem Sponsorları Sponsor Olmak İster Misiniz? Online Reklam ve Pazarlama - Gündem Sponsorları rs1

Webrazzi Gündem Medya Sponsoru

ntv-logo

Webrazzi Gündem İnternet Sponsoru

yenibiris

Webrazzi Gündem Yayın Sponsoru

Webrazzi Gündem İletişim Sponsoru

mpn-logo

Yorumlar (11)
 1. Haluk Güvener Haluk Güvener

  Ödeme sayfasında SSL yok !!!

  1. Garanti Bankası'nın Ortak Ödeme sayfasını kullanıyoruz. Kredi Kartı bilgilerinizin alındığı sayfa Garanti Bankası sunucularında ve SSL üzerinden çalışıyor. Ayrıca satın alma sonrasında Webrazzi sunucularına dönüldüğünde de yine SSL üzerinden işlem tamamlanıyor.

   Yani, kredi kartı bilgilerinizin güvenliğinin söz konusu olduğu her noktada SSL kullanılmaktadır.

  1. Panellerin tüm konuşmacıları belirlendiğinde programda güncelliyoruz. E-Ticaret toplantısı için: https://webrazzi.com/etkinlikler/webrazzi-gundem/2010/e-ticaret/

 2. Ahmet Koral Ahmet Koral

  Bence 75 TL + KDV'ye değecek bir etkinlik değil. Hele 150 TL + KDV çok fazla böyle bir etkinlik için. Bence Arda Bey para kazanmak için kurumlara etkinlik düzenlemelisiniz. Böyle para kazanamazsınız.

 3. Kerem Y. Kerem Y.

  Arda Bey, sektördeki boşluğu Webrazzi ile doldurdunuz şimdi de sektöre yön verecek bu atılımı yapıyorsunuz. İçtenlikle tebrik ediyorum, başarılar diliyorum. Webrazzi'nin bir blog olduğunu ve bugün geldiği noktayı ben görüyorum başkaları da görür diye temenni ediyorum.

  Şehir dışında olduğum için e-ticaret toplantısına bu süre zarfında katılmam zor olsa da diğer toplantılardan bazıları için programımı planlamaya çalışacağım.

  Sevgiler, saygılar.

  Kerem Y.

 4. Para neden ödüyoruz? Dev sponsorlar var. Siz bu işi sadece para için mi yapıyorsunuz? Bence katılım çok düşük olacak göreceksiniz. Bedava dağıttığınız davetiyeler ile belki biraz artabilir.

 5. Yurt dışındaki örneklerine bakınca, aynı titizlikle ve planlamayla hazırlanmış bu projenin herkes için başarıyla yaşanacağına inanıyorum.

  Böylesi uzun uğraşlar&çalışmalar sonrası oluşturulan uzun soluklu programın hayata geçirilmesinden dolayı Webrazzi'yi takdir ediyorum.

  Bol Şanslar.

 6. Hüseyin Erkmen Hüseyin Erkmen

  Arda Bey merhaba, gündem haberinizi aldığımdan beri hepsine katılmaya karar vermiştim. Fakat programa baktığım zaman sadece 3 saatlik bir programın şuan için bu fiyatı haketmediğini düşünüyorum. Fakat umarım çok başarılı oturumlar olur ve ikincisini düzenlerken bize de güzel bir referans olur. Bunun yanında konu başlıklarını gördüğüm zaman o konuların yabancı blogları düzenli takip eden, internet girişimleri hakkında kitapları düzenli okuyan bir kişiye faydalı olmayacağını düşünüyorum. Hedeflediğiniz kitle nedir bilemiyorum ama. Bana kitaplarda ve sunumlarda bulamayacağım bilgileri az da olsa aktarabilecek oturumlar düzenlerseniz size çok minnettar olurum. İyi çalışmalar. Tebrikler.

  1. Çok teşekkürler, hemen içeriğin değerli olup olmaması konusuna cevap vereyim.

   Örnek olarak Webrazzi Gündem E-Ticaret toplantısını ele alacak olursak. Türkiye'nin toplam e-ticaret hacminin çok büyük bir bölümünü yaratan iki şirketin Genel Müdürleri, Türkiye'nin SanalPOS işlemlerinde sektörün yarısından fazlasını gerçekleştiren bankanın yetkilisi ve önümüzdeki günlerde açıklayacağımız diğer önemli ve üst düzey konuşmacıların anlatacaklarını sunumlarda ve kitaplarda bulamayacağınızı söyleyebilirim.

   Bu kişilerle yüz yüze konuşmak ve orada olacak sektör profesyonelleri ile iş bağlantısı kurma şansı da ayrı bir değer.

   Katılımcılara ücretsiz olarak dağıtılacak Türkiye E-Ticaret Pazarı Raporu ise tüm bunlara ek olarak sanırım fazlasıyla değerli olacaktır. Biliyorsunuz ki, Türkiye'de bu tür raporlar zaten yok, olması durumunda da zaten etkinlik fiyatlarından çok daha yüksek rakamlarla ücretlendirilirler.

   Aynı noktalar diğer etkinlikler için de geçerli. Sosyal Medya, Online Reklam ve Pazarlama, Mobil İnternet ve daha sonra kayıt için açacağımız tüm Webrazzi Gündem etkinliklerinde katılımcılarımızın "Süperdi!" demesini bekliyoruz ve bunun için elimizden geleni yapıyoruz.

   Bu arada yorumu son derece yapıcı bir şekilde yazdığınız için de ayrıca teşekkürler. Umarım açıklayacı olabilmişimdir.

 7. Volkan Seyhan Volkan Seyhan

  seminerler gerçekten çok pahalı, sponsorlar olmasına rağmen bu kadar ücret çok fazla, her şeyi paraya çevirmişsiniz arda bey, çok yazık.