İnternet Üzerinde Varolmanın En Kolay Yolu: Axess.im

axessim-logoÖncelikle hemen belirtelim, bu servis yine benim dönem dönem paylaştığım "sevdiğim türden basit uygulamalar" kontenjanımdan Webrazzi'de yer alıyor. Bir girişim olarak değerlendirilmeli mi diye soracak olursanız, bu tamamen servisin gelecekte nasıl modeleneceği ile orantılı olarak şekillenecektir.

Axess.im adı verilen servis benim bugüne kadar rastladığım en hızlı internette varolma imkanını sunuyor. Tek yapmanız gereken Axess.im adresine gitmek ve sayfanızı yaratmak.

Webrazzi'ye gönderilen e-posta ile haberdar olduğumuz servis fazlasıyla kolay ve kullanılabileceği bir çok alan var. En hızlı şekilde CV'nize bir adres istiyorsunuz, ya da bir ürün ile ilgili hızlı bir sayfa yaratmak istiyorsunuz ya da sadece bir ilan yayınlayıp bunun linkini bir yerlerde paylaşacaksınız... Axess.im ile bunu yapabilmeniz sanıyorum ki, 20 saniye sürecektir.

Kullanımı oldukça basit olan uygulama biraz daha makyajlanır, birkaç küçük noktası törpülenirse, inanıyorum ki eli alışan kullanıcılar için verimlilik adına tercih edilecek bir seçenek olacaktır.

Aşağıdaki videoda Webrazzi Gündem programı için oluşturduğumuz axess.im/gundem sayfasının videosunu paylaşıyoruz.

Gönül isterdi ki, servisin yaratıcıları böyle bir videoyu kendileri yapmış olsalardı, ama bu da bizim jestimiz olsun. ;)

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.