BizeBiz.com Davetiyeleri İlk Olarak Webrazzi'de!

BizeBiz.com Davetiyeleri İlk Olarak Webrazzi'de!

Bir süre önce ilk ekran görüntülerini paylaştığımız yeni bir iş ağı BizeBiz.com artık ilk üyelerini almaya hazırlanıyor. Doğan Gazetecilik A.Ş.’nin girişimi olan BizeBiz.com şu an için sadece Doğan Medya Grubu bünyesindeki küçük bir çalışan grubunu üyeleri arasına kattı. Kendi bünyesinden aldığı üyelerin dışında henüz başka hiçbir yerden üye almayan BizeBiz.com, Webrazzi ile başlangıcı yapıyor ve Webrazzi okuyucularına özel olarak sınırsız davetiye imkanı sağlıyor. Aşağıdaki linki kullanarak BizeBiz.com'a hemen katılabilirsiniz:

http://www.bizebiz.com/Default.aspx?aType=Membership&ws=5d5335ac-2bf7-46bd-913d-46cbe5746a92

Sadece bir iş ağı olmaktan ziyade profesyoneller için bir yaşam alanı olmayı da hedefleyen BizeBiz.com, anlaşmalı kurumlar üzerinden üyelerine özel sunduğu indirim fırsatlarının yanında, kişiye özel haber içeriklerini de yine servis üzerinden sağlıyor.

BizeBiz.com'u ilk gördüğümde, servis eğer doğru kitleye odaklı tutulur ve üyelere değer yaratacak imkanlar sunulursa başarılı olabilir demiştim ve bunu ilk yazıda da paylaşmıştım. Servis yetkililerinin bugün ilk kez dış dünyaya açtıkları BizeBiz.com'da hedeflerine bağlı kaldıklarını ve söz verdikleri gibi önceliği Webrazzi'ye verdiklerini görüyorum.

BizeBiz.com'u denemek ve bu yeni iş ağının ilk üyelerinden olmak isterseniz aşağıdaki Webrazzi'ye özel davetiye linkini kullanabilirsiniz.

http://www.bizebiz.com/Default.aspx?aType=Membership&ws=5d5335ac-2bf7-46bd-913d-46cbe5746a92

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.