BizeBiz.com Davetiyeleri İlk Olarak Webrazzi'de!
Genel

BizeBiz.com Davetiyeleri İlk Olarak Webrazzi'de!

Bir süre önce ilk ekran görüntülerini paylaştığımız yeni bir iş ağı BizeBiz.com artık ilk üyelerini almaya hazırlanıyor. Doğan Gazetecilik A.Ş.’nin girişimi olan BizeBiz.com şu an için sadece Doğan Medya Grubu bünyesindeki küçük bir çalışan grubunu üyeleri arasına kattı. Kendi bünyesinden aldığı üyelerin dışında henüz başka hiçbir yerden üye almayan BizeBiz.com, Webrazzi ile başlangıcı yapıyor ve Webrazzi okuyucularına özel olarak sınırsız davetiye imkanı sağlıyor. Aşağıdaki linki kullanarak BizeBiz.com'a hemen katılabilirsiniz:

http://www.bizebiz.com/Default.aspx?aType=Membership&ws=5d5335ac-2bf7-46bd-913d-46cbe5746a92

Sadece bir iş ağı olmaktan ziyade profesyoneller için bir yaşam alanı olmayı da hedefleyen BizeBiz.com, anlaşmalı kurumlar üzerinden üyelerine özel sunduğu indirim fırsatlarının yanında, kişiye özel haber içeriklerini de yine servis üzerinden sağlıyor.

BizeBiz.com'u ilk gördüğümde, servis eğer doğru kitleye odaklı tutulur ve üyelere değer yaratacak imkanlar sunulursa başarılı olabilir demiştim ve bunu ilk yazıda da paylaşmıştım. Servis yetkililerinin bugün ilk kez dış dünyaya açtıkları BizeBiz.com'da hedeflerine bağlı kaldıklarını ve söz verdikleri gibi önceliği Webrazzi'ye verdiklerini görüyorum.

BizeBiz.com'u denemek ve bu yeni iş ağının ilk üyelerinden olmak isterseniz aşağıdaki Webrazzi'ye özel davetiye linkini kullanabilirsiniz.

http://www.bizebiz.com/Default.aspx?aType=Membership&ws=5d5335ac-2bf7-46bd-913d-46cbe5746a92

Yorumlar (19)
 1. ÖSS formu gibi bir üye olma sayfası var.

  Pek hoş bir karşılama değil açıkçası.

  1. Onur Değerli Onur Değerli

   katılıyorum semih.

   tasarım da o kadar hoş değil açıkçası.

   xing'e benzetmeye çalışmışlar ama kötü bir klonu olmuş

   1. Fikri Zula Fikri Zula

    linkedin'e girerseniz farklı olmadığını göreceksiniz.

 2. Doğan grubunun bravoo diyeceğimiz :) yeni bir girişimi..

  aloyemek

  bravoo

  şimdi de bizebiz

  davetiye sadece webrazzi üzerinden çalıştığına göre (kopyala yapıştır bile yok) bu yazıyı Doğan Amcanın reklamı olarak kabul etmemiz gerekir değil mi??

 3. Arda Kural Arda Kural

  Acıbadem'de oturuyorum. Üyelik formunda İstanbul'u seçtim semt kısmında kendi oturduğum semt hatta Kadıköy'de yok. Bu kadar acemilik olamaz. Üyelik formu benim 10 yıl önce hazırladığım sitelerdeki üyelik formu gibi. Kendimi kız aramak için arkadaşlık sitesine kayıt oluyormuşum gibi hissettim :)

 4. Evet, başlangıç için çok fazla bilgi istiyor.

 5. Arda Kural Arda Kural

  Grup oluşturmak istedim fakat bilgileri doldurup gönder butonuna basmama rağmen kaydetmedi.

  1. Barış Barış

   Doğru yere baktığından emin misin? Ben aslanlar gibi seçebildim de kadıköy'ü.

   Belki de dalgınlıkla 'İstanbul - Avrupa'yı seçtins en il kısmında.

   1. Üyelik aktivasyonu için ileti gönderiliyor. Aktivasyon işlemini yaptıktan sonra grup oluştarabilirsin.

  2. Evet bende ayni problem ile karsilastim ama en azindan bir hata mesaji vermesi lazim idi. Kac defa denedim en sonunda aklima aktivasyon geldi. Site de genel olarak arayuz tasarimi cok kotu olmus. Buyuk bir sirketten cok daha iyi bir is beklerdim.

 6. Mehmet Atak Mehmet Atak

  Akli olan üye olmaz bu ne ya insanlar artik iyi kötüyü secebiliyor. Dogan olunca herkes atiliyacak mantigindan kurtulun artik. Dogru isler yapin

 7. Mustafa Mustafa

  Pek hoşuma gitmedi açıkçası. Mesala önerdikleri iş ilanına başvur dedim. Fakat iş ilanı 30 haziranda yayından kaldırılmış.

 8. Onur Demir Onur Demir

  Webrazzi neden gerçek startupları yayınlamak yerine büyük şirketlerin yatırımlarının reklamını yapıyor özelliklede doğan holdingin? Doğan holdingin yatırımlarının tanıtımını görmeye okadar alıştıkki webrazzide, doğan holdingle webrazzinin organic bir bağlantısı olduğuna inanmaya başladım.

 9. Gürsel Gürel Gürsel Gürel

  Biz kısıtlı imkanlarla bundan çok çok daha iyisini yapıyorsak (kodlama olarak gerçekten çok ileri düzeydeyiz - tasarımımız kötü) Doğan grubuna yazıklar olsun diyorum. Bari paranızı bu işi bilen bizim gibi adamlara verinde dünyaya meydan okuyalım...

 10. Ahmet Dursun Ahmet Dursun

  Site fazlasıyla "çakma" izlenimi veriyor. Deneme maksatlı üye oldum. Tasarım ve kullanışlılık konusunda büyük eksiklikleri var. Bu siteyi yapanların memleketinde Web 1.0 yaşanıyor hala sanırım. Webrazzi'nin de desteğiyle büyük yol katedeceklerdir. Durmak yok reklama devam. @Onur Demir'in sözlerine kısmende olsa katılıyorum.

  Webrazzi devamlı takip ettiğim bir site ancak son zamanlarda advetorial tarzında yazılar yazdığını düşünüyorum. Bunun önüne geçmek için bu tarz blogların sayısının artması lazım. Sadece eleştireceğimize biraz da elimizi taşın altına koymamız gerekiyor.

  Weboha.com, bilisimblogu.com, cazcaz.net adreslerinde hevesli bloglar vardı bir zamanlar, uzun süredir güncellenmiyor oluşu ne kadar kötü. Umarım tr.thenextweb.com Webrazzi'nin kendisine biraz olsun çeki düzen vermesine yardımcı olur.

  1. Bu yorum sayesinde thenextweb tr den haberim oldu...güzel bir blog, ilgi çekici yazılar var...bazılarında da webrazziye link vermişler. Arda Bey sizden de bekliyoruz böyle güzel hareketleri :)

 11. Ahmet Dursun Ahmet Dursun

  Bu arada belirtmeden geçemeyeceğim: bizebiz.com çok zorlama bi alan adı seçimi olmuş. Daha saçma olamazdı.

 12. Bilgicelli Bilgicelli

  Çok mantıklı ve doğru bir girişim olmuş.Bizebiz.com iş dünyasına hareketlilik getirebilir.

 13. site gerçekten bu işin profesyonelleri tarafından yapılmıştır ancak göle bir yoğurt çalayım ya tutarsa mantığıyla yapıldığından özen gösterilmemiş. Ve çakma olduğu kanısındayım..