BizeBiz.com Yeni Bir İş Ağı Olarak Sektöre Girmeye Gün Sayıyor!

BizeBiz.com Yeni Bir İş Ağı Olarak Sektöre Girmeye Gün Sayıyor!

Doğan Gazetecilik A.Ş. ve Doğan Portal ve Elektronik Tic. A.Ş.'nin ortak girişimi olan BizeBiz.com sektöre yeni bir iş ağı olarak giriş yapmaya hazırlanıyor.

Henüz kapalı betada olan servis için BizeBiz.com yetkilileri Webrazzi'ye özel bir gösterim yaptılar ve bu sayede de servisi inceleme ve sizlerle paylaşma fırsatı bulduk.

Oldukça geniş özellikler ile kurgulanmış servis, üyeleri arasında paylaşımı fazlasıyla desteklerken, hissettiğim kadarıyla profesyonellerin günlük ilk uğrak yeri olmayı da hedefliyor.

Klasik iş ağı özelliklerine artı olarak soru-cevap ve grup özellikleri de sunan servisin ayrıştığı noktalar ise üyelerine sundukları özel haber içerikleri ve özel indirim fırsatları olarak dikkat çekiyor.

Doğan Grubu gazetelerinin yanında 800 kadar farklı kaynaktan da haber çeken BizeBiz.com, buradaki haber kategorilerini ise oldukça detaylandırmış. Fırsatlar bölümünde de %25'den başlayan farklı hizmet ve ürünlerin indirimleri bulunuyor.

İş ilanları ve eğitim seçeneklerine de yer verilen BizeBiz.com'un bu konudaki iş ortağı tahmin edeceğiniz gibi Yenibiris.com. İki servis arasında bu içerikler için tam entegrasyon sağlanmış ve sadece ilana başvurma aşamasında Yenibiris.com'a yönlendirme yapılıyor.

Kullanım ve arayüzlerini başarılı bulduğum BizeBiz.com'un ilk ekran görüntülerini yine Webrazzi'ye özel olarak sizlerle paylaşıyoruz. Önümüzdeki günlerde servis üye alımına başladığında da ilk olarak Webrazzi okuyucularına üye olma imkanı sunuluyor olacak.

bizebiz1-640

bizebiz2

Servis yetkilileri ile görüştüğümde BizeBiz.com için kontrolsüz büyüme planlarının olmadığını hatta başlangıçta sadece Doğan Yayın bünyesindeki çalışanlar, özel anlaşmalı şirketler ve Webrazzi okuyucularının sisteme kabul edileceğini söylediler.

BizeBiz.com kitlesini oldukça konsantre ve kaliteli tutmak amacıyla uygulanan bu yöntemi doğru bulduğumu söylemek istiyorum. Önümüzdeki günlerde dışarıya açık ilk üye alımları başladığında öncelikle ve sadece Webrazzi okuyucularına sunulacak davetiyeler için sizleri ayrıca haberdar ediyor olacağız. ;)

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.