Facebook Dublin'deki Ofisine Türkçe Bilen Eleman Arıyor!

Facebook Dublin'deki Ofisine Türkçe Bilen Eleman Arıyor!

facebook-logoFacebook global büyümesinin sürdürürken kadrolarını da büyütmeye devam ediyor. Facebook'ta en kalabalık üçüncü nüfusa sahip ülke olan Türkiye için Facebook bir ülke ofisi kurmasa da, Dublin'deki merkezinde görev almak üzere ana dili Türkçe olan ve ana diline yakın İngilizce bilen birini arıyor.

Facebook kariyer sayfalarında gördüğümüz ilanda işe alınacak kişinin görevi, site üzerinde gereken Türkçe çevirileri yapmanın dışında Türkçe konuşulan herşeyde şirketin temsilcisi gibi çalışmak. Ayrıca belirtmekte fayda var, işe alınacak kişi tam zamanlı olarak Dublin'de çalışacak.

Toplam kullanıcı sayısı 300 milyonu geçen Facebook'un kariyer sayfası farklı kategorilerde ve şehirlerde çok sayıda ilan bulunuyor. İlanlar arasında bir karşılaştırma yapacak olursak yazılım ve donanım ilanlarının diğer ilanlara göre daha çok olduğunu söyleyebiliriz. Dikkatimizi çeken bir başka konu ise teknik ilanların hemen hiçbirinde yıl bazında bir tecrübe istememeleri, bizdeki en basit iş ilanlarında bile 3-5 yıllık tecrübe ve daha bir dünya özellik isteniyor.

İlanı aşağıda paylaşıyorum, bu yazıdan sonra başvuranlardan biri işi alırsa bizi mutlaka haberdar etsin lütfen. ;)

facebook-language-speacialist-turkish-dublin

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.