Sadece Kitaplara Yönelik Fiyat Kıyaslama: EnUcuzKitap.com

Sadece Kitaplara Yönelik Fiyat Kıyaslama: EnUcuzKitap.com

en-ucuz-kitapWebrazzi'de daha önce  fiyat kıyaslama sitelerine yer vermiştik. Şimdiye kadar incelediğimiz fiyat kıyaslama sitelerinin ortak özelliği ağırlıklı olarak elektronik aletlerin olduğu ama her tür ürünün de bulunabildiği sitelerdi.

EnUcuzKitap ise fiyat kıyaslama konusunda niş bir alanda hizmet vererek, online kitap mağazalarından topladığı fiyat bilgileriyle tüketicilere en uygun seçenekleri sunuyor. Kitap okuma alışkanlığının düşük olduğu ülkemizde, herkesin sığındığı bahane olan "kitapların pahalı olması"  EnUcuzKitap sayesinde belki biraz da olsa ortadan kalkabilir.

Oldukça sade ana sayfasında kitap arama seçeneğinin yanı sıra önerilen, en çok satan, son çıkan ve indirime giren kitaplara da yer veren EnUcuzKitap.com bu sadeliği alt sayfalarında da sürdüyor.

en-ucuz-kitap-karsilastirma

E-ticaret'in belirli bir seviyeye gelme çabası içinde olduğu ülkemizde, özel bir alana odaklanarak sadece kitap satışını seçmek ve bunun üzerine fiyat kıyaslama konusuna odaklanmak EnUcuzKitap.com için niş bir pazar yaratıyor.

Alfa dönemini yeni bitiren site, beta dönemine geçmiş. Şimdilik her sayfası çalışsa da tasarımsal ve işlevsel olarak geliştirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Sahip olduğu tedarikçi yani mağaza sayısını genişletir, kitap çeşitliliğini de buna oranla artırırsa, kendi yarattığı alana öncülük ederek başarılı olabilir.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.