FutureMe.Org İle Kendi Geleceğinize Mail Atın

FutureMe.Org İle Kendi Geleceğinize Mail Atın

Eskiden PTT'nin bir servisi vardı. Gelecekte istediğiniz bir zamana mektup gönderebiliyordunuz. Şimdi de bunun daha teknolojik bir versiyonu mevcut. Gelecekte kendinize mail atabileceğiniz bir servis: Futureme.org

Websitesi oldukça kullanışlı ve basit tasarlanmış. Üyeliğe bile gerek duymuyor. Sadece mektubunuzu yazdıktan sonra e-posta onayı istiyor o kadar. İsterseniz herkes tarafından isimsiz olarak görülebilen mektupları da okuyabiliyorsunuz. İsterseniz de ücretsiz olarak kayıt olabilirsiniz. Kayıt olmak size e-posta adresinizi değiştirmek, başkalarına gelecek notu göndermek gibi ek imkânlar sunuyor.

futureme

Peki ne yazabilirsiniz geleceğe dair. Birkaç fikir:

1.Doğum gününüzü kutlayabilirsiniz. 2.Şimdi ne yaptığınızı, ne durumda olduğunuzu anlatabilirsiniz. 3.Gelecekte ne durumda olacağınıza dair hayallerinizi yazabilirsiniz. 4.Hedeflerinizi yazabilirsiniz. 5.Bugün ne kadar stres yaptığınızı ayrıntılı olarak anlatarak, bugünü hatırlayıp hatırlamadığınızı sorabilirsiniz. Ayrıca, bu strese değip değmediğini sorgulayabilirsiniz.

Şu ana kadar 842.842 geleceğe mektup yazılmış bu site üzerinden. Bu mektuplardan en çok okunan 200 tanesi kitap olarak basılmış. İsterseniz Amazon'dan satın alabilirsiniz. Ya da basitçe geçmişten bir iz bırakmak için ve kendinizi gelecekte gülümsetmek için Futureme'yi kullanabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.