28 Ağustos'ta iPhone 3GS'i Vodafone Getirecek

Apple tarafından Türkiye'ye 9 Ağustos'ta getirilmesini beklediğimiz iPhone 3GS'i, Vodafone 28 Ağustos'ta getireceğini açıkladı.

Daha iyi bir işlemciye sahip olan iPhone 3GS, iPhone 3G'den daha hızlı ve daha iyi özelliklere sahip olduğu biliniyor. Yeni özellikler arasında, video kayıt ve düzenleme, daha iyi performans, sesle kontrol ve dijital pusula bulunuyor.

Pil ömrünün de geliştirildiği açıklanan iPhone 3GS için daha önce aktardığımız testler ve kullanıcı görüşleri ise bu konuda soru işaretleri barındırıyor. Özellikle 3G ile mobil cihazların pil ömrünün kısaldığını göz önüne alırsak, ülkemizdeki iPhone kullanıcıları için 3GS'e geçiş biraz tatsız olabilir. Herşeye rağmen rağbet görmesini beklediğimiz iPhone 3GS, 8 ülkede ilk 3 günde 1 milyon satışa ulaşmıştı.

iphone-3g-s-2kat-hizli-fiyatÜrün için henüz bir fiyat ve kontrat tarifesi ise açıklanmış değil. Yurtdışı fiyatına göre kıyaslama yapacak olursak ürünün 2binTL civarında olması bekliyoruz. Turkcell'in bu konuda ne zaman açıklama yapacağı bilinmiyor. İsterseniz ürünün incelemesine şuradan göz atabilirsiniz..

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.