Nokia N97, 12 Ağustos'ta Turkcell ile Piyasada

Nokia’nın amiral gemisi olarak ileri sürdüğü Nokia N97, dün yapılan lansman ile resmi olarak tanıtıldı ve 12 ağustosta Turkcell ile satışa sunulacağı açıklandı. Daha önce sizler için incelediğimiz N97, canlı güncellenen ve kişiselleştirilebilen ana ekran widgetları, hem yatay hem dikey kullanılabilen dokunmatik 3,5 inç ekranı, QWERTY klavyesi, 3G bağlantısı ve Carl Zeiss optik desteğe sahip 5 megapiksel kamerası ile gerçek bir mobil bilgisayar olma özelliğini taşıyor.

İlk üç ay boyunca yalnızca Turkcell tarafından; Turkcell İletişim Merkezleri, anlaşmalı elektronik ve perakende zincir mağazaları ve Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezleri’nden satışa sunulacak. Ürün hem bireysel hem de kurumsal  kullanıcıları kapsayan 24 ay boyunca 99 TL’lik ya da 18 ay boyunca 120 TL’lik  aylık kontrat seçenekleri ile satılacak. Bu paketlerle Nokia N97’nin yanı sıra her ay 1 GB ücretsiz data kullanımı sunuluyor, ayrıca hafta sonları ücretsiz konuşma, görüntülü görüşme ve mesajlaşmanın yanı sıra 1 aylık ücretsiz Turkcell Mobil TV hediye ediliyor. Kurumsal müşterilere ayrıca 12 ay boyunca aylık 163 TL ödemeli kontrat seçeneği sunuluyor.

N97'ye özel yerel widgetlar sayesinde kullanıcılar, güncel iç ve dış piyasa bilgilerine anında ulaşabilecek, ATM lokasyonlarını öğrenebilecek, haberleri ve ekonomiyi takip edebilecekler.

Kullanıcılar Ovi Mağazası’nda bulabilecekleri pek çok widget arasından tercih edeceklerini ana ekranlarına yerleştirerek Nokia N97’lerini ve mobil internet deneyimlerini sadece kendilerine özel hale getirebilecek, diğer bir deyişle cihazlarını kişiselleştirebilecekler.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.