Acil Kartvizit Tasarla ve Bastır: OnlineBaski.net
E-Ticaret

Acil Kartvizit Tasarla ve Bastır: OnlineBaski.net

onlinebaski-logoTürk internet kullanıcıları için farklı alanlarda hizmet veren girişimlere ihtiyaç bulunuyor. Online iş yapış alışkanlığımızın fazlasıyla bünyemize işlediği son yıllarda konu ne olursa olsun çözümünü internette bulabilmek istiyoruz. İşte bu noktada sektörümüzü zenginleştiren girişimlerden haberdar olmak bizi fazlasıyla menun ediyor.

Kolay arayüzleri ile hızlı kartvizit tasarlayıp bastırmaya olanak tanıyan OnlineBaski.net bu kapsamda yeni bir servis olarak aklımızdaki ve sektörümüzdeki yerini aldı.

Özellikle acil kartvizit ihtiyacı olunan zamanlar için verimlilik sağlayacağını düşündüğüm servis kendi kartvizitinizi tasarlamak için size başarılı bir arayüz ve geniş seçenekler sunuyor.

Sağladığı standart hazır şablonlardan yararlanabildiğiniz gibi sektörel şablonlar da sisteme dahil edilmiş. Mesela çiçekcilik, inşaat/emlak, sağlık/güzellik, giyim/moda gibi kategorilerde kartvizit şablonları bulunuyor.

Tercihinize uygun şablonu seçtikten sonra tasarımınız üzerinde değişiklikler yapabiliyor ya da dilerseniz kendi görselinizi ekleyebiliyorsunuz.

Tasarımınızı yaptıktan sonra istediğiniz adette acil dijital kartvizit, seri üretim kartvizit veya özel üretim kartvizit seçeneklerinden bir tanesini seçerek fiyatınızı alıp siparişinizi verebiliyorsunuz.

onlinebaski-1

Servis hakkında bizim daha fazla detay anlatmamız sanırım gerekmiyor. Burada hoşuma giden en önemli nokta, herkesin dönem dönem ihtiyaç duyabileceği bir konuda online bir hizmet bulabilmek ve daha da önemlisi bu hizmetin kaliteli arayüz ve uygulamalarla sunulması oldu.

Hizmet ya da ürün ne olursa olsun artık herşeye internet üzerinden ulaşmak istediğimiz günümüzde benzer açık alanların kapatılmasının gerekli olduğuna inanıyorum. Bu sebeple de OnlineBaski.net gibi girişimlerin ön plana çıkartılması ve bilinirliğinin artırılmasının önemli olduğunu düşünüyorum.

Özellikle belirtmek istedim ki, OnlineBaski.net üzerinden bir satın alma gerçekleştirmedik o yüzden hizmet kalitesi hakkında yorum yapamıyoruz. Eğer önceden deneyen okuyucularımız varsa ve tecrübelerini paylaşırlarsa değerli olacaktır.

Yorumlar (18)
 1. Ufuk Guven Ufuk Guven

  Kartvizit üzerine yapılmış güzel bir site. Kartvizitlerinizi belli bir ücret vererek bilgisayarınıza, pda'nize vs. aktarabiliyorsunuz.

  http://www.kartvizittarayici.com/

 2. Bu işde dünya aya gitti :).

 3. Ufuk Guven Ufuk Guven

  Siteyi inceledim. Güzel çalışma iyi bir sistem. 3-4 ay sonra ki günlük ya da aylık sipariş rakamlarını merak ediyorum. Kartvizit basımında kar zaten 5-6 lira benim bildiğim kadarıyla. Günlük 4-5 sipariş almaları durumunda boşuna yapılmış bir yatırım olacaktır. Umarım başarılı olurlar.

 4. Fiyatlar biraz tuzlu gibi geldi. Referans sistemi yaparlarsa daha çok ilgi görebilir. Teşekkürler..

 5. Önder Eren Önder Eren

  Gayet işlevsel bir site olmuş. Sadece kartvizit değil flyer, el ilanları, dosya vb. ürünleri de katarlarsa önemli bir hacim yakalayabilirler.

  Bu işte önemli olan ürün kalitesi. Ne kadar kaliteli iş yaparlarsa o kadar çok kulaktan kulağa yayılırlar. Flash uygulamasını da beğendim. Umarım başarılı olurlar.

 6. Yavuz Şener Yavuz Şener

  Gerçekten güzel bir site olmuş. Çalışacakları matbaaları iyi belirlerseler başarıya ulaşacaklarını inanıyorum. Flashda photoshop zenginliğini kullandırttıkları için teşekkür ediyorum. Böyle çalışmaları görmek güzel.

 7. Coderode Coderode

  İyi güzel ama sanki fiyatlar biraz pahalı gibi..

 8. Kamil Özgenbaş Kamil Özgenbaş

  Benim kafamda sürekli online davetiye sistemiyle ilgili fikirler dolaşıyor. Ama tasarım ve kodlama konusunda bilgim olmadığı için bu işe elimi sürmedim. Aynı mantıkla çalışan evlenecek çiftlerin binlerce davetiye örneği arasından seçim yapması yada kendi davetiyelerini hazırlamaları, Anlaşmalı matbaalar yardımıyla yada kendi matbaa'nız sayesinde de bunları kullanıcıya ulaştırabileceğiniz bir siteydi.

  sadece bir fikir :d, bu vesileyle bu projenin de geleceğinide parlak görüyorum. Tebrikler

 9. Önder Eren Önder Eren

  online davetiye için en ciddi sıkıntı, gelin adaylarının o dönemdeki inanılması güç mükemmelliyetçilikleridir. Yani internetten alalım davetiyeleri dediğinizde ucuza kaçıyormuş damgası yemek bir yana, dokunmadığı, koklamadığı :) bir davetiyeyi de kabul etmeleri zor geliyor bana.

 10. Mustafa Mustafa

  Bunların yaptığı aynen nedir bilio musunuz?

  okulöncesi çocuğa boyama kitabı verip alın bu şablonları boyayın.

  Niye sınırlandırıp insanların ufuklarını daraltmaya vesile oluyor bunlar?

 11. Artvin' de yaşıyorum. Görev değişikliğim gereği onlinebaski.net üzerinden kendi oluşturduğum özel tasarım kartvizitim kısa sürede basılarak gönderildi.

  Gerçekten güzel bir uygulama. Sitenin tek eksikliği iletişim bölümünde telefon olmaması.

 12. Acil Kartvizit Acil Kartvizit

  Web sitesi güzel ama bence yanlış bir stratejiye sahip. Çünkü kimse o uygulama ile orda bir şeyler yapmaya vakit harcamaz daha güzel daha çabuk yapan ücretsiz yazılımlar var. Bunun yerine orda uygulama üzerinde bilgileri girdirmek yerine form aracılığı ile müşteriden bilgileri alıp şablona uygulayıp sadece şu görünsün bu görünmesin gibi bi uygulama olsa daha kullanışlı olur bence. Ayrıca şablonlar çok yetersiz kartvizit işi önemli iş bu kadar basit işi kaldırmaz. Saygılarımla

 13. Adem Kafadar Adem Kafadar

  Anlaşılan kimse bu site ile iş yapmamış.

  Kendi tasarımımı yükleyip ödemesinide yapıp tam 8 gündür bekliyorum. Ne bir mailime cevap aldım nede başka bir haber. Sitede telefon numarası ve adres yok bir isim yok. Açıkçası dolandırıldığımızı düşünmeye başladım

 14. Murat Çal Murat Çal

  www.matbaaloji.com da bulunan kendin tasarla bölümündeki kartvizit tasarla yı çalıştırın bi görün derim.İnanılmaz kolay kartvizit tasarımı yapılabiliyor ayrıca bir o kadarda profosyonel.

 15. Özgür Özgür

  hepsini geçtim acillikle bir ilgisi yok sipariş verdim çok pişmanım o kadar site varken yanıldım açıkcası... Sitede yazan günlerde teslim olmuyor ayrıca fiyatta çok pahalı iyisi olsun dedik rezil olduk desek yeridir.

  1. Özgür Özgür

   ancal calışma süper bunuda unutmamak lazım gerek baskı kalitesi gerekse kullanılan kağıt harika. Dİğerlerinden ayıran farkı var. Süre sorunu yok ise harika.

 16. Hakan Geyik Hakan Geyik

  6-8 iş günü seri üretim baskı siparişi elinizde olur dediler 16. gün hala baskı aşamasında yanıldım sipariş vermiş bulundum bakalım o kadar sürede gelecek kartvizitler nasıl olcak

 17. Oğuz Ünal Oğuz Ünal

  Siteye ulaşmak mümkün değil..