Acil Kartvizit Tasarla ve Bastır: OnlineBaski.net

Acil Kartvizit Tasarla ve Bastır: OnlineBaski.net

onlinebaski-logoTürk internet kullanıcıları için farklı alanlarda hizmet veren girişimlere ihtiyaç bulunuyor. Online iş yapış alışkanlığımızın fazlasıyla bünyemize işlediği son yıllarda konu ne olursa olsun çözümünü internette bulabilmek istiyoruz. İşte bu noktada sektörümüzü zenginleştiren girişimlerden haberdar olmak bizi fazlasıyla menun ediyor.

Kolay arayüzleri ile hızlı kartvizit tasarlayıp bastırmaya olanak tanıyan OnlineBaski.net bu kapsamda yeni bir servis olarak aklımızdaki ve sektörümüzdeki yerini aldı.

Özellikle acil kartvizit ihtiyacı olunan zamanlar için verimlilik sağlayacağını düşündüğüm servis kendi kartvizitinizi tasarlamak için size başarılı bir arayüz ve geniş seçenekler sunuyor.

Sağladığı standart hazır şablonlardan yararlanabildiğiniz gibi sektörel şablonlar da sisteme dahil edilmiş. Mesela çiçekcilik, inşaat/emlak, sağlık/güzellik, giyim/moda gibi kategorilerde kartvizit şablonları bulunuyor.

Tercihinize uygun şablonu seçtikten sonra tasarımınız üzerinde değişiklikler yapabiliyor ya da dilerseniz kendi görselinizi ekleyebiliyorsunuz.

Tasarımınızı yaptıktan sonra istediğiniz adette acil dijital kartvizit, seri üretim kartvizit veya özel üretim kartvizit seçeneklerinden bir tanesini seçerek fiyatınızı alıp siparişinizi verebiliyorsunuz.

onlinebaski-1

Servis hakkında bizim daha fazla detay anlatmamız sanırım gerekmiyor. Burada hoşuma giden en önemli nokta, herkesin dönem dönem ihtiyaç duyabileceği bir konuda online bir hizmet bulabilmek ve daha da önemlisi bu hizmetin kaliteli arayüz ve uygulamalarla sunulması oldu.

Hizmet ya da ürün ne olursa olsun artık herşeye internet üzerinden ulaşmak istediğimiz günümüzde benzer açık alanların kapatılmasının gerekli olduğuna inanıyorum. Bu sebeple de OnlineBaski.net gibi girişimlerin ön plana çıkartılması ve bilinirliğinin artırılmasının önemli olduğunu düşünüyorum.

Özellikle belirtmek istedim ki, OnlineBaski.net üzerinden bir satın alma gerçekleştirmedik o yüzden hizmet kalitesi hakkında yorum yapamıyoruz. Eğer önceden deneyen okuyucularımız varsa ve tecrübelerini paylaşırlarsa değerli olacaktır.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.