Markalara dilek kutusu: SiziDinliyor.com

Markaların hesap açarak kullanıcılardan öneriler aldıkları bir sistem olan SiziDinliyor.com beta olarak yayına girmiş. Bugün aldığımız bir e-posta ile haberdar olduğumuz servis kendi tabiriyle markalar için bir "Dilek Kutusu" olmayı hedefliyor.

Aralık 2008'de Webrazzi'de yer verdiğimiz ideshot.com ile benzer bir hizmet sunan SiziDinliyor.com dünyada ise Get Satisfaction modelini örnek alıyor.

Kullanıcıların daha doğrusu müşterilerin markalara öneri verip, soru sorup, hata bildirmelerine imkân tanıyan servis, şirket yetkilileri için bir yönetim paneli sunarken, markaların/şirketlerin web sitelerine eklenebilen küçük bir araçla kullanıcıların site üzerinden bildirim yapmalarını da sağlıyor.

sizidinliyor_ana

Markalar için farklı üyelik seçenekleri sunan SiziDinliyor.com, ücretsiz paketinin yanında, profesyonel ve kurumsal paketleri de aylık ücretle satıyor. Profesyonel paketlerde gelişmiş raporlama, konu yönetim araçları, anket ve duyuru sistemleri aktif hale gelirken, kurumsal paketlerde bunlara ek olarak API, özel alan adı, yazılım desteği gibi daha üst düzey seçenekler sunuluyor. Profesyonel paket üyeliği aylık $29 olarak belirlenmiş. - Neden "dolar ($)" olduğu konusunda hiçbir fikrim yok!

Webrazzi okuyucuları arasından SiziDinliyor.com'u kullanıcı olarak, yani markalara öneri sunmak için, kullanmak isteyenler varsa zaten ücretsiz olarak açık betadaki servise üye olup deneyebilirler.

Ancak eğer bir markanız ya da şirketiniz varsa ve servisi "Profesyonel Paket" ile denemek isterseniz elimizde 25 adet 6 aylık profesyonel üyelik sağlayan davetiyemiz bulunuyor. Üye olup markanızı yarattıktan sonra Webrazzi'ye özel sunulan linkten paket yükselmeyi gerçekleştirebilirsiniz. Sadece 25 adet sunulmuş olan 6 aylık profesyonel üyelik davetiyesi ilk gelen alır mantığında olacaktır.

Davetiye linki: http://www.sizidinliyor.com/kampanya_WEBRAZZI.sd

Bunun yanında Webrazzi için öneri, soru ve hata bildirimleriniz olursa bize özel yaratılmış olan SiziDinliyor.com sayfasına buradan ulaşabilir ve mesajlarınızı gönderebilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.