Coldplay'in son albümü ücretsiz olarak indirilmeye hazır

Coldplay'in son konser albümü "LeftRightLeftRightLeft" grubun hayranlarına bir hediyesi niteliğinde internet üzerinden ücretsiz olarak dağıtılıyor.
Coldplay'in son albümü ücretsiz olarak indirilmeye hazır

coldplay_lrlrl

Coldplay'in son konser albümü "LeftRightLeftRightLeft" grubun hayranlarına bir hediyesi niteliğinde internet üzerinden ücretsiz olarak dağıtılıyor. Bugün başlayan dağıtım grubun 2009 yılı boyunca gerçekleştireceği tüm konserlerde CD olarak da paylaşılacak. Ücretsiz indirme seçeneği de aynı şekilde Coldplay'in 2009 yılındaki son konserine kadar devam edecek.

Yapım şirketlerinin çok memnun kalmadığını düşündüğüm bu uygulama müzik endüstrisinin gelecek 5 yıl içinde yüz yüze kalacağı bir gerçeği de yansıtıyor. Birçok şirketin farkında olduğu bu gerçek, hayatımızın ve endüstrinin bir parçası olana kadar da "ne kopartırsak kârdır" mantığında kendi haline bırakılıyor.

Sözü fazla uzatmadan Coldplay'in bu vizyoner ve harika pazarlama yaklaşımını takdir ederek internetin "en yasal" MP3 indirme linkine sizleri yönlendiriyoruz. Coldplay'in LeftRightLeftRightLeft albümünü buradan indirebilirsiniz.

NOT: Sosyal Medya'nın en sosyal sanatçısına duyurulur ;)

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.