Limango Türkiye yayına girdi! - (davetiye mevcut)

Limango Türkiye yayına girdi! - (davetiye mevcut)

Dünyada B2C pazarında Amazon'dan sonra ikinci durumda olan Otto Group'un  şirketlerinden Limango, bir süre önce Türkiye pazarına giriş için çalışmalarına başlamıştı. Nisan ayı içinde Limango Türkiye sitesini yayına alacağını duyurduğumuz servisin bugün aldığımız bilgiye göre üye alımı ve yayını başlamış.

Sadece üyelerine özel bir e-ticaret sitesi olan Limango, üst düzey markaları %70'e varan indirimlerle sunuyor. Servisin ilk kampanyaları arasında Adidas, Trussardi, Mandarina Duck ve GF Ferré bulunuyor.

Dünyada "private shopping" adı verilen bu modelin Türkçe'de henüz tam anlamıyla benim içime sinen bir karşılığı malesef yok. Çoğunlukla "özel alışveriş" diyoruz ancak yapılan işi tam anlamıyla anlatmadığı için okuyucularımızdan yaratıcı cevaplar duymaya can atıyorum. Çünkü ben bulamıyorum. "Kapalı Alışveriş" kulağa hoş geliyor ama o da tatmin etmiyor. Neyse bu başka bir konu... :)

Tekrar Limango'ya dönecek olursam, limango.com.tr adresi üzerinden bugün yayına girdiklerini öğrendikten sonra şirket yetkilileri ile iletişime geçip Webrazzi okuyucularına özel bir davetiye kodu almak istediğimi belirttim. Beni kırmadılar ve normalde sadece davetiye ile girilebilen bu servise Webrazzi'ye özel direkt kayıt yapılabilecek bir link oluşturdular. Bu sayede tüm davetiye isteyen okuyucularımız için teker teker uğraşmaktan hem bizi kurtarmış hem de marka seven okuyucularımızın sisteme dahil olmaları için işi kolaylaştırmış oldular.

Limango'ya katılıp servisin ilk üyelerinden olmak isterseniz buraya tıklayabilir ya da aşağıdaki linki kullanabilirsiniz: http://www.limango.com.tr/welcome/webrazzi

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.