Webrazzi.TV: Beklediğiniz türden videolar geldi!

Webrazzi.TV: Beklediğiniz türden videolar geldi!

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Golden Horn Ventures'ın VC Konferansı'na Webrazzi.TV'nin bundan sonra profesyonel çekimlerini yapacak olan Istanbul Mass Media'nın HazırTV ekibiyle gittik ve uzun süredir özlendiğini tahmin ettiğim türden sohbetleri gerçekleştirdik.

Cember.net'ten sonra DoktorSitesi.com'a yatırım yapan ve bir yandan da EnUygun.com'u hayata geçiren Çağlar Erol, mekanlara online rezervasyon imkanı sunan Rezztoran.com kurucu ortağı Çağla Ruacan, Sinema.com ve HayHuy.com'un sahibi SodaMedya'nın ortakları Ender Ayna ve Özgür Poyrazoğlu, geçtiğimiz günlerde yeni bir yatırımcı alan Mekanist.net'in kurucu ortağı Ali Servet Eyüboğlu ve ikinci tur yatırım görüşmelerini yaparken geçtiğimiz günlerde yine TechCrunch'a çıkan Grou.ps'un kurucusu Emre Sokullu ile keyifli sohbetlerimizi Webrazzi.TV'den seyredebilirsiniz.

9528101_2009527828_2009527720_2009527618_2009527610_200

Yeri gelmişken Webrazzi.TV'ye sponsor olarak tüm profesyonel çekim, kurgu ve montajlarımızı yapacak olan HazırTV'ye ve haliyle Istanbul Mass Media'ya tekrar teşekkürler. Cuma günü yaptığımız tüm bu çekimleri hızlıca sizlere ulaştırabilmemiz için yoğun çalıştılar. Video prodüksiyon konularında ihtiyacı olan firmalar için kesinlikle tavsiye olunur. ;)

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.