Webrazzi.TV: Beklediğiniz türden videolar geldi!
Arama
Genel

Webrazzi.TV: Beklediğiniz türden videolar geldi!

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Golden Horn Ventures’ın VC Konferansı’na Webrazzi.TV‘nin bundan sonra profesyonel çekimlerini yapacak olan Istanbul Mass Media‘nın HazırTV ekibiyle gittik ve uzun süredir özlendiğini tahmin ettiğim türden sohbetleri gerçekleştirdik.

Cember.net‘ten sonra DoktorSitesi.com‘a yatırım yapan ve bir yandan da EnUygun.com‘u hayata geçiren Çağlar Erol, mekanlara online rezervasyon imkanı sunan Rezztoran.com kurucu ortağı Çağla Ruacan, Sinema.com ve HayHuy.com’un sahibi SodaMedya‘nın ortakları Ender Ayna ve Özgür Poyrazoğlu, geçtiğimiz günlerde yeni bir yatırımcı alan Mekanist.net‘in kurucu ortağı Ali Servet Eyüboğlu ve ikinci tur yatırım görüşmelerini yaparken geçtiğimiz günlerde yine TechCrunch’a çıkan Grou.ps‘un kurucusu Emre Sokullu ile keyifli sohbetlerimizi Webrazzi.TV’den seyredebilirsiniz.

9528101_2009527828_2009527720_2009527618_2009527610_200

Yeri gelmişken Webrazzi.TV’ye sponsor olarak tüm profesyonel çekim, kurgu ve montajlarımızı yapacak olan HazırTV’ye ve haliyle Istanbul Mass Media’ya tekrar teşekkürler. Cuma günü yaptığımız tüm bu çekimleri hızlıca sizlere ulaştırabilmemiz için yoğun çalıştılar. Video prodüksiyon konularında ihtiyacı olan firmalar için kesinlikle tavsiye olunur. 😉

Yorumları GösterYorumlar Gizle (6)
 1. Ergin Eker dedi ki:

  Gerçekten de tam beklediğim türden videolar gelmiş 🙂 Teşekkürler.

 2. Mehmet ALP dedi ki:

  Beklediğimiz haber gelmiş.Temennim çalışmaların ve sponsorluğun sürekliliğinin gelmesi yönünde…

  1. Gökçen Karan dedi ki:

   WebrazziTV’ye sponsorluğumuz tek seferlik değil elbette ve Webrazzi’nin hakettiği prodüksiyon kalitesini her etkinlikte aynı şekilde sürdürmeye kararlıyız merak etmeyin.

   Sevgiler,

   -Gökçen.

 3. Sercan YILMAZ dedi ki:

  Tebrikler Arda Kutsal, harika videolar, devamını sabırsızlıkla bekliyorum.

 4. vepa dedi ki:

  Güzel ve yararlı videolar eklediğiniz için teşekkür ederim.

 5. ibrahim dedi ki:

  Teşekkürler webrazzi.tv videoların hepsi yararlı fakat ben hayhuy röportajını tuttum. Bir çok tüyo vardı o röportajda. devamını bekliyoruz.

Bir Yorum Yazın