Half-Life 2'ye yakışır bir Kısa Film
Teknoloji

Half-Life 2'ye yakışır bir Kısa Film

half-life-2-purchase-brothers

1999'da çıkan Half-Life'ın arkasından fanatikleri oluşmuş ve onun üzerine geliştirilen Counter Strike ile birlikte multiplayer hayatımızda bir yer edinmişti. 2004'te Half-Life 2 çıktığında, görsel zenginliği ve fizik motoruyla yapılmayanı yapmış, hayranlarına hayran katmıştı. 2008'e gelene kadar yine bir çok ek görev paketleri çıktı ve çıkmaya devam ediyor. Bu haberin konusu ise Half Life fanatiklerinden Purchase Brothers'ın internette yayınladığı bir video. David ve Ian Purchase kardeşler Half Life 2'nin filmi çıkmayınca kendi filmlerini yapma kararı almışlar ve 2 bölümlük Half Life dizisi hazırlamışlar.

Şimdilik ilk bölümü yayınlanan dizinin ikinci bölümünü izlemek için merakla bekliyoruz. Purchase Kardeşlerin kısa filmi amatör bir yapım olarak değerlendirilecek olsa da görsel ve ses efekleri beklenenenin çok üzerinde.  Oyunun fanatiklerinin çok seveceğine inandığım bu kısa film aynı zamanda Half Life'ın sinema filminin yapılması için yapımcılara bir mesaj da olabilir. Yüksek kalitedeki videoyu Purchase Kardeşlerin sitesinden izleyebilirsiniz.

Yorumlar (4)
  1. eski bir haber.

    1. Eski değil 1 hafta önce yayınlandı combine röportajıyla karıştırdın sanırım? Ben beğendim umarım 2.bölümde gelir bir an önce...

  2. Birblog Birblog

    Görsellik olarak gayet iyi görünüyor. Filmin tamamına yaymışlarsa başarılı bir iş çıkarmışlar demektir HL nin film yapmasına bile gerek kalmamış :)

  3. Komik Resimler Komik Resimler

    gerçekten süper bir video, amatör film hazırlamışlar, sesler ve atmosfer, silahlara kadar düşünmüşler, keşke saglam bir filmi çekilsede beyazperdede izleme imkanı bulsak..