Markalara öneriler için ideshot kapalı beta yayında (50 davetiye)
Pazarlama

Markalara öneriler için ideshot kapalı beta yayında (50 davetiye)

Kullanıcılarının ilgilendikleri markalara özel önerilerini paylaşmaları ve direkt olarak markalara iletebilmeleri için bugün itibariyle kapalı beta yayına başlayan ideshot Webrazzi okuyucuları için 50 davetiye imkânı sunuyor.

Kayıt alanında davetiye kodu olarak "webrazzi" yazmanız Angelabs'ın yeni girişimini ilk deneyenlerden olmanız için yeterli.

Hali hazırda Starbucks, Gloria Jeans, Turkcell, Vodafone ve Avea gibi markaları bünyesinde barındıran ideshot kapsamında kullanıcılar markalara önerilerini direkt iletebiliyor ve diğer kullanıcılar da yapılan önerilere "sevdim" şeklinde oy verip yorumları ile katkı sağlayabiliyorlar.

Kullanıcılar arasındaki etkileşimin yanı sıra markalar için de yenilikçi fikir ve önerileri birarada toplamayı hedefleyen ideshot test aşamasında sürdürdüğü kapalı beta yayınında kendisi için de öneriler alıyor.

Önerilerin direkt olarak markaya ulaştırılmasından dolayı tüketici beklentilerinin karşılanması adına önemli olacağını düşündüğüm ideshot'ın kuşkusuz müşterisini dinleyen markalar açısından da büyük değeri olacaktır.

Bu tür girişimlerde en önemli kriterin "çoğunluk" ve "kaliteli paylaşım" olmasından dolayı belirli bir seviyeden sonra özellikle tüketiciler açısından bir güç ve direkt iletişim için önemli bir platform olması ihtimalini yüksek görüyorum.

Test aşamasındaki girişimi incelemek için yazımızın başında belirttiğimiz "webrazzi" davetiye koduyla kayıt yaptırabilirsiniz.

Yorumlar (11)
 1. Metin Kahraman Metin Kahraman

  Evet davetiyeler kısa sürede bitti. Fakat aşağıdaki linkten ad, soyad, eposta adresinizi yazarak davetiye isteğinde bulunabilirsiniz. http://www.ideshot.com/Invite.aspx

 2. Proje fikir olarak kindlingapp.com sitesinin Türkiye'ye uyalanmış hali gibi. Ama daha çok çok çoooook işleri var. Site çabucacık açalım da yayınlayalım düşüncesiyle hazırlanmış gibi çünkü içeriye girdiğimde çok şeyin eksik olduğunu gördüm hatta daha hiçbir şeyin olmadığını gördüm. En basit örnek hesabım sayfasına baktığımda default olarak kullanıcı profil resmi koyulmamış ve url rewriting işlemleri tam olarak yapılmamış.

 3. güzel bir proje olacağa benziyor.. sitenin önünde ki tek sorun düzgün içerik oluşturabilmek olur bence.. bu sorun aşılabilirse kesinlikle gelecek vaat eden bir proje..

  @hasan keskin

  bu proje benimde aklımdaydı :D

 4. Hasan Keskin Hasan Keskin

  @Sercan

  Bahsettiğim projenin adresi balonmail.com değil, yanlış anlaşılmasın.

 5. Barış Barış

  davetiyeler bitmiş

 6. Davetiye kodunu webrazzi olarak girdim ama hatalı dedi. 50 kişi doldu sanırım.

 7. Huseyin S Huseyin S

  Bence önemli bir boşluğu yakalamış angelabs, sitenin tasarımı ve kullanılabilirlik seviyesini de çok beğendim. Tebrikler

 8. Bu sabah site öglen saatlerine kadar açılmadı.Bilgilerinize.

 9. Hay aksi baktım 5 yorum var kesin davetiye kalmıştır dedim ama kısa süredde bitmiş. Baklım davtiye taleinde bulunduk. Devet edilirsek inceleme fırsatı buluruz.

 10. Hasan Keskin Hasan Keskin

  Uzun vadede global pazara hitap eden bir site olma planları var mı acaba. Eğer yoksa Türkçe bir isim seçilebilirdi. Ayrıca benzer bir proje için ingilizce arayüzlü ve isim benzerliği de olan bir site üzerinde çalışıyorum 2 aydır. Bu ismi okuyunca çok şaşırdım doğrusu çünkü ben de isimde shot kelimesini ve logoda yorum balonunu kullanmıştım. Bu notu da tarihe düşmüş olalım sonra sen çaldın ben çaldım olmasın :)

 11. Erkin Günay Erkin Günay

  Fikir güzel yurt dışında güzel uygulamaları vardı bizde ne zaman olacak diye bekliyorduk. Ama kural'ın da belirttiği gibi çok eksik var. kindlingapp.com uygulamasına çok benziyor ama

  http://uservoice.com/

  tarzında olmalı yoksa sadece firmalara satılan basit bir uygulamadan öteye geçemez.