Webrazzi.TV Virgül'ün İstanbul ofisinde
Genel

Webrazzi.TV Virgül'ün İstanbul ofisinde

Webrazzi.TV'ye bir süredir yeni bölüm ekleyemiyorduk. Ancak geçen uzun zamanın ardından bundan sonra benzer bir gecikme yaşamamak için önlemlerimizi aldık ve Nokta A.Ş.'nin reklam servisi Virgül'ün İstanbul ofisi ile Webrazzi.TV'ye kaldığı yerden devam etmeye başladık.

Önümüzdeki günlerde Webrazzi.TV'de hem yeni bölümler hem de bu bölümlerin içinde yeni bir format göreceksiniz. 3 aylık gecikme için özür diliyor ve dediğim gibi kaldığımız yerden tam hız devam ediyoruz.

Yorumlar (12)
 1. Ersin Koç Ersin Koç

  BKM Mutfak'tan sonra Virgül Mutfak ile de tanışmış olduk. Oyunculara başarılar, ancak reklam sektörüne ne gibi bir yenilik getireceklerini merak ederken endişe duymaktan da kendimi alıkoyamıyorum. :) Gördüğüm kadarıyla statik içerikli verileri .js kodu olarka sitelere ekletiyorlar. Ne kadar gösterdiğini google analytic ile incelerken tıkları ne ile saydıklarını hiç göremedim. Kısacası veritabanı kullanma lüks gelmiş.

 2. Murat Arslan Murat Arslan

  Sizleri bu güzel yayından ve Nokta A.Ş.‘nin reklam servisi Virgül‘ün İstanbul ofisinden yayın yapıp bizleri bu geniş firmanın projeleri hakkında bilgilendirdiğiniz için teşekkürlerimi sunuyorum..

  Yayın hayatınızda başarılar

  Murat ARSLAN

  diyar.net

 3. Ahmet Arslan Ahmet Arslan

  Virgül'ün sadece Nokta siteleriyle iş yapabilir olduğunu düşünüyorum.Reklamverenlere hitap etmiyen bir servis gibi geldi bana.Arda Kutsal'dan Adhood'la ilgili yazı bekliyorum.Mümkünse birde röportaj.

 4. adhood nedir?

 5. Webentprn.inc Webentprn.inc

  Video için çok teşekkürler, keyifle izledim. Bir iki noktaya değinmeden geçemeyeceğim, özellikle mikrofon yerleşimi yada uzaklığındaki sorunlar yüzünden kimi arkadaşların sesi gayet net bize ulaşırken bazılarının sesini duymakta zorlandım.

 6. Özgür Kiliç Özgür Kiliç

  Teşekkürler Arda.

  Ama nokta varken neden noktanın alt kolu virgülle röportaj yapıldı anlamakta biraz zorlanıyorum. Çünkü biz virgülü merak etmiyoruz noktanın düşündüklerini merak ediyoruz. Kabul ediyorum bu röportajlar o kadarda kolay olmuyor ama bunuda bilmenizi isterim arda.

  Yinede Tşk.

 7. başarılı yayın için teşekkürler.

 8. Günlük 2.000.000 tekil rakamı inanılır değil.

 9. televidyon ekibinden rica ediyorum, ya su videolari youtube'a upload edin, yada bandwith genisliginizi artirin. videolari izleyecegim diye canimiz cikiyor.

 10. programı izledim gerçekten çok bilgilendirici ve başarılı. teşekkürler...

 11. 3 Ay sonranın kırgınlığı olsada insanın üzerinde yeni birşeyler bulmak sevindiriyor. Nokta ile neden röportaj yok derken Virgül röportajı beni sevindirdi. Belki Ankara 'ya Nokta'ya gidersiniz, ne güzel olur. :D

  Teşekkürler..

 12. Uzun bir aradan sonra tekrar faliyete geçmeniz güzel bir durum.

  Nokta Grubu Virgül ile girdiği reklam sektöründe çok da alternatif bir kaynak olacak gibi görünmüyor. Umarım stratejilerini değiştirirler. Röportajınız için teşekkürler,virgülün kendini biraz olsun geliştirdiğini görebildik sayenizde.