Melih Cılga'ya hoşgeldin diyoruz!

Webrazzi'ye bugün itibariyle yeni bir katılım daha gerçekleşti. Aramıza yeni katılan Melih Cılga "Analist Yazar" olarak ekibimiz bünyesinde sektör analizlerini sizlerle paylaşıyor olacak.

Melih Cılga hakkında:

Yaklaşık 15 yıldır reklam ve pazarlama iletişimi sektörünün içinde olan Melih Cılga, birçok uluslararası ve yerel ajansta reklam yazarı, kreatif direktör ve stratejik planlamacı görevlerinde bulundu. Son üç yıldır da, Millward Brown pazar araştırma firması için, dışarıdan freelance hizmet veren "Business Planning Consultant" pozisyonunda çalışmaya devam ediyor.

Melih Cılga 1989 yılında İTÜ Bilgisayar Mühendisliği’nden mezun olmasına rağmen, kariyer çizgisi farklı yönlerde gelişti. 1998-99 öğretim yılında kısa bir süre Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde part-time öğretim üyesi olarak çalıştı ve “Modern Toplumda Yaşam Tarzları ve Trendler” isimli bir ders anlattı. Pazarlama iletişimi sektörünün hem mühendislik hem de akademisyenlikten daha çekici olduğuna inanmaya bugün de devam ediyor.

Kendisine hoşgeldin diyoruz!

Webrazzi'ye katılımların süreceğini ve önümüzdeki günlerde ekibimizin yeni üyelerini sizlerle tanıştırmaya devam edeceğimizi belirtmek istiyorum.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.