Aramıza hoşgeldin Kerem Özkan!

Webrazzi'nin ekibini genişletme çalışmalarımız olduğunu geçtiğimiz haftalarda paylaşmış ve konuyla ilgili açık pozisyonlarımızı Webrazzi Kariyer'de yayınlamıştık.

Yapılan başvurularla ilgili çalışmalarımız sürerken bugün itibari ile Webrazzi bünyesinde yoğun olarak göreceğiniz yeni yazarımızla sizleri tanıştırmak isterim.

Okuyucularımızdan bazılarının hali hazırda tanıyor olacağını tahmin ettiğim Kerem Özkan bugünden itibaren "Analist Yazar" olarak Webrazzi'de çalışmaya başlamıştır. Kendisine "hoşgeldin" diyoruz!

Kerem Özkan hakkında kısaca bilgi vermem gerekirse, kendisi TechCrunch'da araştırma asistanı olarak çalışmakta ve CrunchBase'in içeriğinin düzenlenmesine yardım etmektedir. Los Angeles'da yaşayan Kerem Özkan aynı zamanda California Üniversitesi'nde doktora yapmaktadır. Kendisi hakkında detaylı bilgiyi kişisel blogundan da alabilirsiniz.

Kendisine tekrar hoşgeldin derken, ekibimizin genişlemeye devam edeceğini ve bu konudaki çalışmalarımızın sürdürüğünü özellikle vurgulamak isterim.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.