CeBIT'de Web 2.0 radarına giren kimler var?

CeBIT'de Web 2.0 radarına giren kimler var?

Avrasya bölgesinin en büyük Uluslararası Bilgi ve İletişim Teknolojileri Fuarı CeBIT bu yıl 7-12 Ekim tarihleri arasında Beylikdüzü Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek.

Geçen yıllara kıyasla bu sene farklı bir konsept çizeceği söylenen CeBIT'in Webrazzi eksenine giren girişimler arasından da katılımcıları olduğunu duydum.

Yeme-içme meraklılarını buluşturan sosyal ağ Dobisko ve yeni nesil müşteri temsilcisi uygulaması Botégo kapılarını yarın açacak olan CeBIT'te yer alacak olan benim haberdar olduğum girişimler.

CeBIT'ın resmi web sitesinde şirket arama özelliği olmasına rağmen malesef resmi şirket isimlerinden orada olacağını düşündüğüm ve bizi ilgilendiren diğer firmaları bulmam pek mümkün olamadı.

Eğer CeBIT'e katılacak olan ve Web 2.0 radarına giren bildiğiniz şirketler varsa lütfen paylaşın. Ben aşağıdaki listede bildiklerimi ve bana bildirilenleri paylaşmaya başladım.

(Yorumlara şirketlerin ismi, ürünleri ve yer alacakları salon/stand numaralarını yazarsanız listemizi güncelliyor olacağız.)

Ayrıca CeBIT ile aynı zamanda aynı bölgede gerçekleşecek olan Bilişim Zirvesi'ne katılan okuyucularımız varsa lütfen beni bilgilendirsinler. 7-11 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek zirve kapsamında 9 Ekim Perşembe günü moderatörlüğünü yapacağım bir panel olacak. "Web 2.0 Çağında Pazarlama" oturumu altında "Etkileşimli ve Paylaşımlı Pazarlamaya Adım" isimli panelde benimle birlikte Kariyer.Net Pazarlama Direktörü Ayça Arsan Aydın ve Interaktif Web Pazarlama Danışmanı Aytaç Mestçi olacak.

GÜNCELLEME: CeBIT kapsamında CeBIT ile TBD Gençlik'in özel bir programı gerçekleşiyor olacak. Program kapsamında Internet Güreşimciliği adıyla etohum özel toplantısı düzenlenecek ve eğlenceli bir içerik sunulacak. Mert Erkal, Şekip Can Gökalp, Harun Pekşen, Metin Kahraman ve Tuncay Tuncer'in konuşmacı olarak katılacağı programla ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. (Etkinlik 10. salonda gerçekleşiyor.)

Ben CeBIT'te olduğum zamanları Twitter üzerinden güncelliyor olacağım. Oralarda olan arkadaşlar bana geri dönüş yaparlarsa hem CeBIT'de hem de Bilişim Zirvesi'nde kendileriyle görüşmek isterim.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.