Alışveriş sitelerinin karnesi: NeredenAldin.com

Alışveriş sitelerinin karnesi: NeredenAldin.com

NeredenAldin.com kullanıcıların alışveriş sitelerinde yaşadıkları tecrübeleri paylaştıkları ve siteleri değerlendirdikleri bir platform. Sistemde ülkemizin birçok alışveriş sitesi ile ilgili yapılan yorumlara ulaşabilirsiniz.

Servis genel yapısı itibariyle SikayetVar.com'un alışveriş sitelerine özel versiyonu gibi değerlendirilebilir. Şu an için henüz geliştirmelerin sürdüğünü tahmin ettiğim NeredenAldin.com fikir olarak güzel olmasına karşılık tasarım ve kullanım anlamında malesef önemli eksikliklere sahip. Ancak içeriği bu açığını kapatıyor diyebilirim.

Kullanıcıların yazdıkları yorumların alışveriş sitelerinin yetkililerine e-posta ile iletildiği NeredenAldın.com'da, şirketler yapılan yorumlara sisteme üye olarak cevap da verebiliyor.

Şu ana kadar 109 alışveriş sitesinin kayıtlı olduğu serviste, şirketlerle ilgili toplam 638 adet yorum girilmiş. Girilen yorumlara şirketlerin cevap verme yüzdelerinin de yayınlandığı NeredenAldin.com'da, ayrıca en çok yorumlanan sitelerde bir liste olarak sunulmuş. Listede en üst sırayı 105 yorum ile Shobbo.com ve 85 yorumla Weblebi.com paylaşıyor.

Dediğim gibi, fikir ve mevcut içerik olarak güzel ancak tasarım ve uygulama olarak gelişmesi gerektiğini düşündüğüm NeredenAldin.com'un yakaladığı fırsatı doğru değerlendirmesi durumunda SikayetVar.com'un sağladığı türden önemli bir kaynak olacağına inanıyorum.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.