Müzik sosyal ağı Soundklan beta yayınına başladı

Müzik sosyal ağı Soundklan beta yayınına başladı

SoundklanMayıs ayında hakkında bir yazı yazdığımız Soundklan, yeni özellikleri ve tasarımı ile açık beta yayınına başladı.

Kullanıcılarının ortak müzik zevklerine sahip bağlantılar kurabildikleri, istedikleri sanatçıların istedikleri albümlerini dinleyebildikleri, kendi radyolarını kurabildikleri ya da eğer varsa kendi müzik grupları için sayfa oluşturabildikleri Soundklan'in benim bugüne kadar kullandığım servisler arasında istediğim müziği dinlemek için en kolay arayüze ve süreçlere sahip servis olduğunu söylemem gerekiyor.

Basit arayüzü ve müziğe hızlı ulaşmayı sağlayan süreçleri ile Soundklan'ın müzik dinlerken sağladığı kalite de oldukça yüksek. Kalabalık arttıkça da bu kalitenin düşmeyeceğini umuyor ve tahmin ediyorum.

Golden Horn Ventures'ın yatırımları arasında yer alan Soundklan'ın İngilizce, İspanyolca, Rusça'nın da dahil olduğu 8 farklı dilde daha yayın yapacağını da listelenen dil seçeneklerinden anlayabiliyoruz.

Son olarak müzikseverler için önemli bir kaynak olacağını düşündüğüm Soundklan'ın sadece Türkçe değil, yabancı sanatçıların albümlerini de bünyesinde barındırdığını belirtmem gerekiyor.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.