Techcrunch'ın yeni yazarına sevineceksiniz; Serkan Toto!

Techcrunch'ın yeni yazarına sevineceksiniz; Serkan Toto!

Büyüyen pazarları da tıpkı Avrupa ve Amerika'daki takibim gibi elimin altında tutmaya çalışıyorum. Örnekler vermek gerekirse; Hindistan'daki gelişmeler için Mashable yazarı Palin Ningthoujam'ın blog'u India PR Blog; Çin girişimleri için CWR Blog, Japonya'da ise özellikle mobil 2.0 ve web 2.0 gelişmeler için Serkan Toto'nun Tokyotronic'i RSS listemdeler.

Bir şekilde karşılıklı yorum, fikir alışverişi yaptığım bu yazarlardan biri olan Serkan başarılı 'blogger' ve potansiyel seri girişimci kimliğiyle severek izlediğim bir arkadaşımdı. Almanya vatandaşı olan Serkan MBA'ine Almanya'da devam ederken öğrenci değişimiyle gittiği Japonya'da kalmaya karar vererek bu kararında ne kadar haklı olduğunu her geçen gün göstermeye devam etti.

Bugünlere kadar oradaki gelişmeleri kendi blog'undaki yazılarıyla birlikte, AsiaJin'de ve yine son dönemde Crunchgear'da yazarak duyurdu - bugünse en tepede yeri hazır!

Evet artık Serkan Techcrunch'ta ve Arrington liderliğinde olan ekip arkadaşlarıyla birlikte yazıyor olacak. Yaklaşık iki hafta önce yolladığı mailde bu sevincini -ilk yazısını- paylaştı ben de Webrazzi-Techcrunch Meetup öncesi bu sevindirici haberi Türkiye'yle paylaşmak, Serkan'ı bir de bu kanaldan kutlamak istiyorum.

Tebrikler Serkan, çok daha büyük haberlerini duymak istiyorum. Bundan sonra senin Techcrunch yazılarını çok dikkatli bir şekilde takip edeceğimiz kesin.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.