Sunumax'tan sektöre canlı sunumlar

Web siteleri üstünde reklamlarınızı, duyurularınızı veya yönlendirmelerinizi yapabileceğiniz bir çok yol var. Farklılık yaratmak, ilgiyi bir şekilde toplamak için alternatif çözümler üretmek zorunda sektör. Bugün konu aldığım ürün de bunlardan biri olan canlı sunumlar.

Türkiye'de Sunumax ismindeki ürünle piyasaya giren şirket canlı sunumun katkısını şöyle tanımlıyor:

"Vermek isteğiniz mesajı birinci ağızdan ve kesinlikle hedefine ulaşacağından emin olarak verirsiniz. Son kullanıcıların görmeye alışık olmadığı bir iletişim kanalı kullandığınız için algıları daha açık olacaktır"

Ben de canlı sunumların dünyada örneklerinden bir tanesinin sonuçlarını ve kampanya içeriğini çok açık olduğu için notlarımdan çıkartıp göstermek istedim.

Ayrıca dünyada; yenilikçi markaların CEO'larını sunumlarda kullanarak ilgiyi kayıtsız şartsız sunum üstünde topluyorlar. Hatta Condoleezza Rice da ABD hükümetinin kariyer sayfasında çağrıda bulunmuş.

Türkiye'de bu ürünü projelendirebildiklerini ilk günlerinden itibaren takip ettiğim Sunumax ekibi, bunu bana referanslarıyla gösterseler de kendilerinden detaylı incelemek için demo istemiştim. Geçen gün gönderdikleri demo sayesinde edindiğim deneyimle ufkumun genişlediğini söyleyebilirim, ekibe teşekkür ediyorum.

Sunumax'in gerçek bir müşteri memnuniyeti sağladığını söyleyebilirim. Görüntü kalitesini stüdyolarında gerçekleştirdikleri çekimlerle istediğiniz şekle getiriyorlar. Başta da söylediğim gibi kullanıcınızı rahatsız etmeyecek şekilde farklı çalışmalar yapılabilir gözüküyor. Ürünleri hazır ve karşılıklı geri dönüşlerle geliştirilebiliyor, diğer detaylar sadece yaratıcılığınızla ilgili.

Hazırladıkları demoyu Cumartesi Günü Meetup'a katılamayacaklar için hep birlikte izleyelim, ne dersiniz?

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.